Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «19200000-8»
-
ID: UA-2026-09-01-007412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФітиль бавовняний (гніт)
Оголошено1 вер. 14:56
Прийом пропозицій8 вер. 17:00 – 16 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТканина спанбонд (ДК 021-2015 (CPV) 19240000-0 Спеціальні тканини)
Ім'я:Адамович Олександр СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380951456117 Факс:+380951456117ЄДРПОУ:43247538Оголошено31 серп. 17:00
Прийом пропозицій31 серп. 17:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТканина синтетична для пошиття сорочок та штанів піротехніка
Ім'я:Ференчук Ірина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380486365185 Факс:+380486365185ЄДРПОУ:33113264Оголошено27 серп. 18:48
Прийом пропозицій27 серп. 18:48 – 12 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-006459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТканина спанбонд (ДК 021-2015 (CPV) 19240000-0 Спеціальні тканини)
Ім'я:Адамович Олександр СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380951456117 Факс:+380951456117ЄДРПОУ:43247538Оголошено27 серп. 14:06
Прийом пропозицій27 серп. 14:06 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість97 500,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів1 дн. 15 г. 19 хв.
-
ID: UA-2026-08-27-003189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеткані матеріали
Оголошено27 серп. 11:04
Прийом пропозицій27 серп. 11:04 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-24-001358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПолотно неткане
Оголошено24 серп. 10:09
Прийом пропозицій24 серп. 10:09 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2016-12-20-001480-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиБязь суровая
Оголошено20 груд. 2016 14:27
Прийом пропозицій20 груд. 2016 14:27 – 4 січ. 2017 16:00 -
ID: UA-2026-09-01-011499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПолотно неткане шир. 1,5 м
Очікувана вартість2 172,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина полотно неткане
Очікувана вартість99 990,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтора
Очікувана вартість6 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар за кодом ДК 021: 2015 19240000-0 Спеціальні тканини
Очікувана вартість11 280,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар за кодом ДК 021:2015 19270000-9 Неткані матеріали
Очікувана вартість99 120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканини спеціальні
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 – 19260000-6 текстильні матеріали
Очікувана вартість423,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 – 19260000-6 текстильні матеріали
Очікувана вартість1 236,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка стрейч нейлон; Біфлекс (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість3 615,21 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФліс (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість1 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТасьма
Ім'я:Ангеліна ГорчинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380673509770 Веб сайт: ЄДРПОУ:02225737Очікувана вартість320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПолотно неткане
Очікувана вартість6 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro