Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «19143000-0»
-
ID: UA-2026-09-01-005771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиштучна шкіра
Ім'я:Вікторія АгурєєваE-mail: [email protected] Телефон: 380508636089,380679898175 ЄДРПОУ:37899872Очікувана вартість3 225,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкірзамінник
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(ПК-26Т_0346_ВО) Шкіра штучна
Оголошено19 серп. 11:03
Прийом пропозицій19 серп. 11:03 – 27 серп. 18:00Очікувана вартість856 773,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-008822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкірозамінник колір червоний ширина 1400мм (м.пог.)
Очікувана вартість6 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-000627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШтучна шкіра
Оголошено30 лип. 09:14
Прийом пропозицій30 лип. 09:14 – 7 серп. 09:00Очікувана вартість1 022 880,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-29-001130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкіра зі шкур інших тварин, комбінована шкіра та інші види шкіри (Шкірзам - 2м)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість774,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-005951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкіра зі шкур інших тварин, комбінована шкіра та інші види шкіри (Шкірзам - 2м)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість770,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-008234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкірзамінник
Очікувана вартість13 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-009115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкірозамінник чорний (ширина 1,4м) за ДК 021:2015 код 19140000-9 Шкіра зі шкур інших тварин, комбінована шкіра та інші види шкіри
Очікувана вартість33 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-006474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиштучна шкіра
Очікувана вартість1 086,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-009311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитканина шкіра на замші
Очікувана вартість8 605,74 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-008191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишкіра штучна сіра
Очікувана вартість5 424,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-010090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкірзамінник
Очікувана вартість5 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-007725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШтучна шкіра для оновлення та ремонту пошкодженої обшивки сидінь тролейбусів
Оголошено22 трав. 13:57
Прийом пропозицій22 трав. 13:57 – 30 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість70 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-18-012965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкірозамінник (код 19140000-9 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Очікувана вартість17 055,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-005120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкірозамінник
Очікувана вартість56 193,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-008137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкірзамінник
Очікувана вартість2 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-003254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкірозамінник колір червоний
Ім'я:Сапріна Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0972368295 Веб сайт: ЄДРПОУ:01992376Очікувана вартість14 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-16-002892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкірзамінник білий
Очікувана вартість2 677,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-001976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:19143000-0 Штучна шкіра (Оббивка дверна)
Очікувана вартість339,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro