Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «19140000-9»
-
ID: UA-2026-09-02-009152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкіра зі шкур інших тварин, комбінована шкіра та інші види шкіри
Очікувана вартість2 794,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиштучна шкіра
Ім'я:Вікторія АгурєєваE-mail: [email protected] Телефон: 380508636089,380679898175 ЄДРПОУ:37899872Очікувана вартість3 225,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкіртовар (код ДК 021:2015: 19140000-9 Шкіра зі шкур інших тварин, комбінована шкіра та інші види шкіри)
Очікувана вартість9 616,43 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОббивка шкірзам
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали (вінілштучшкіра)
Очікувана вартість35 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи19140000-9: Шкіра зі шкур інших тварин, комбінована шкіра та інші види шкіри (шкіра)
Очікувана вартість6 030,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкірзамінник
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкіртовар (код ДК 021:2015: 19140000-9 Шкіра зі шкур інших тварин, комбінована шкіра та інші види шкіри)
Очікувана вартість11 548,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(ПК-26Т_0346_ВО) Шкіра штучна
Оголошено19 серп. 11:03
Прийом пропозицій19 серп. 11:03 – 27 серп. 18:00Очікувана вартість856 773,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-008822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкірозамінник колір червоний ширина 1400мм (м.пог.)
Очікувана вартість6 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008940-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для виробництва м'яких меблів
Очікувана вартість33 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКсеноімпланти із шкіри свині ліофілізовані
Ім'я:Лариса Михайлівна СосідкоE-mail: [email protected] Телефон: +380639412878 Веб сайт: ЄДРПОУ:01984624Оголошено11 серп. 13:00
Прийом пропозицій11 серп. 13:00 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість212 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-008152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкірозамінник сірий
Ім'я:Ірина Василівна ЛюбарцеваE-mail: [email protected] Телефон: +380675650261, +380567943510 Веб сайт: ЄДРПОУ:37899757Очікувана вартість20 229,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-004078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВінілштучшкіра оббивочна, ширина 1м, колір чорний (ДК 021: 2015: 19140000-9 - Шкіра зі шкур інших тварин, комбінована шкіра та інші види шкіри)
Очікувана вартість970,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-000627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШтучна шкіра
Оголошено30 лип. 09:14
Прийом пропозицій30 лип. 09:14 – 7 серп. 09:00Очікувана вартість1 022 880,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-29-001130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкіра зі шкур інших тварин, комбінована шкіра та інші види шкіри (Шкірзам - 2м)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість774,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-003406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи19140000-9 Шкіра зі шкур інших тварин, комбінована шкіра та інші види шкіри
Очікувана вартість65 420,03 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-001123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для господарської діяльності
Очікувана вартість17 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-009354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВінілштучшкіра оббивочна, ширина 1м, колір чорний (ДК 021: 2015: 19140000-9 - Шкіра зі шкур інших тварин, комбінована шкіра та інші види шкіри)
Очікувана вартість970,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-005951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкіра зі шкур інших тварин, комбінована шкіра та інші види шкіри (Шкірзам - 2м)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість770,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro