Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «19000000-6»
-
ID: UA-2026-09-02-013813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПоліетиленові мішки та пакети для сміття
Оголошено2 вер. 19:07
Прийом пропозицій2 вер. 19:07 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаучук СКТН марки А
Ім'я:Катерина СлободянюкE-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Оголошено2 вер. 17:40
Прийом пропозицій2 вер. 17:40 – 18 вер. 17:21 -
ID: UA-2026-09-02-012675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПоліетиленові мішки та пакети для побутового сміття
Оголошено2 вер. 16:50
Прийом пропозицій2 вер. 16:50 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-007883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТканина підкладкова бавовняна гладкофарбована (бязь) - 19210000-1 Натуральні тканини код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено2 вер. 14:18
Прийом пропозицій2 вер. 14:18 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-007248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 – 19640000-4 — Поліетиленові мішки та пакети для сміття (Пакети для сміття 35л 50 шт в упак “Бонус” міцні чорні, Мішки для сміття Chisto strong 120лх10шт)
Оголошено2 вер. 13:56
Прийом пропозицій2 вер. 13:56 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-003425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлитка гумова за ДК 021:2015:19510000-4 – “Гумові вироби”
Оголошено2 вер. 11:18
Прийом пропозицій2 вер. 11:18 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-010801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПоліетиленові мішки та пакети для побутового сміття
Оголошено1 вер. 17:13
Прийом пропозицій1 вер. 17:13 – 7 вер. 06:00 -
ID: UA-2026-09-01-009781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПоліетиленові мішки та пакети для побутового сміття
Оголошено1 вер. 16:20
Прийом пропозицій1 вер. 16:20 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-009387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Текстильні відходи» (код 19620000-8 за ДК 021:2015) (Ганчір’я)
Оголошено1 вер. 16:04
Прийом пропозицій1 вер. 16:04 – 17 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-01-007602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораСтрічка конвеєрна гумово-тканинна 2М-800-4-БКНЛ-65-3-1-В ГОСТ 20-85
Оголошено1 вер. 15:02
Прийом пропозицій7 вер. 12:00 – 14 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-01-007412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФітиль бавовняний (гніт)
Оголошено1 вер. 14:56
Прийом пропозицій8 вер. 17:00 – 16 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-002917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПакети для сміття
Оголошено1 вер. 11:22
Прийом пропозицій1 вер. 11:22 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-000930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 19640000-4 «Поліетиленові мішки та пакети для сміття» (Пакети для сміття 240 л, 160 л, 120 л, 60 л)
Оголошено1 вер. 09:46
Прийом пропозицій1 вер. 09:46 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-011103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТканина спанбонд (ДК 021-2015 (CPV) 19240000-0 Спеціальні тканини)
Ім'я:Адамович Олександр СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380951456117 Факс:+380951456117ЄДРПОУ:43247538Оголошено31 серп. 17:00
Прийом пропозицій31 серп. 17:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПароніт, пластина технічна гумова (ДК 021:2015: 19510000-4 — Гумові вироби)
Оголошено31 серп. 16:41
Прийом пропозицій31 серп. 16:41 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-010496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГумові вироби для ремонту рухомого складу (ДК 021:2015 - 19510000-4 – Гумові вироби)
Ім'я:Чорнобай Андрій СтаніславовичE-mail: [email protected] Телефон: +380632530399 Факс:+380563739218Веб сайт: ЄДРПОУ:32616520Оголошено31 серп. 16:35
Прийом пропозицій31 серп. 16:35 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-003360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляГумові вироби
Оголошено31 серп. 11:42
Прийом пропозицій4 вер. 13:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Засоби пробопідготовки бактеріологічних досліджень та пластмасові вироби для лабораторної діагностики»
Ім'я:Сержант-Міщенко Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380973763025 ЄДРПОУ:26614722Оголошено29 серп. 15:35
Прийом пропозицій29 серп. 15:35 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-011877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Рукавички діелектричні, боти діелектричні, килимки діелектричні» Код ДК 021:2015 — 19512000-8 Вироби з невулканізованої гуми
Оголошено28 серп. 21:45
Прийом пропозицій28 серп. 21:45 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПластик для 3D принтера
Оголошено28 серп. 18:30
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення