Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18937000-6»
-
ID: UA-2026-08-27-009602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакувальні пакети
Оголошено27 серп. 21:02
Прийом пропозицій27 серп. 21:02 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2025-11-25-016959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 18930000-7 Мішки та пакети (Пакети для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено25 лист. 2025 16:37
Прийом пропозицій25 лист. 2025 16:37 – 3 груд. 2025 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-000117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСрібний пакет ROOF
Ім'я:Мотович Людмила ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382657380 Факс:+380382657380ЄДРПОУ:39816211Очікувана вартість0,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішки поліпропіленові 56 ⃰ 105 (за кодом ДК 021:2015 - 18930000-7 — Мішки та пакети)
Очікувана вартість7 350,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакет подарунковий
Очікувана вартість3 446,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18930000-7 Мішки та пакети (Мішок П/П)
Очікувана вартість360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішки п/п
Очікувана вартість44 635,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішки зелені поліпропіленові
Очікувана вартість710,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари, у якості подарунків відповідно до завдань і заходів на 2026 рік до «Програми соціального захисту та підтримки сім’ї, дітей та молоді Чумаківської територіальної громади на 2023-2026 роки» код за ДК 021:2015: 18937100-7 - Пакувальні пакети
Очікувана вартість4 588,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішки та пакети
Очікувана вартість17 004,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСувенірна продукція з логотипом міста (пакети з логотипом міста)
Очікувана вартість23 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби з паперу та картону
Очікувана вартість852,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 18930000-7 — Мішки та пакети
Оголошено17 серп. 11:01
Прийом пропозицій17 серп. 11:01 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість151 472,83 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-007773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакет поліетиленовий Аврора Потяг Червона рута 340х550 мм
Очікувана вартість5,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІміджева продукція з символікою Повітряних Сил Збройних Сил України
Очікувана вартість20 245,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСейф-пакети, код згідно ДК 021:2015:18930000-7 (мішки та пакети)
Очікувана вартість67 934,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012839-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішки будівельні
Очікувана вартість432,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети Дой-Пак 160 х 210 дно45 шов10 Реторт Зелений
Очікувана вартість118 350,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішки поліпропіленові
Очікувана вартість429,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішок будівельний 1050*550 мм
Очікувана вартість2 725,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro