Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18936000-9»
-
ID: UA-2026-08-25-001555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШопер (Код 18930000-7 Мішки та пакети за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Очікувана вартість1 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для проведення заходів – тканинні сумки, код ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакети, 18936000-9 Тканинні сумки
Ім'я:Вікторія СорочинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380953087407 Веб сайт: ЄДРПОУ:22530614Очікувана вартість44 238,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 18936000-9 Тканинні сумки ( еко - торби).
Очікувана вартість29 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБрендована продукція для забезпечення проведення заходів проєкту "Бібліопікнік"
Очікувана вартість7 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-000308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукцію, призначену для відзначення та нагородження до Дня молоді: Еко сумка з брендуванням (код за ДК 021: 2015 18936000-9 — Тканинні сумки)
Очікувана вартість5 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-012234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкосумка з лого (ДК 021:2015 18936000-9 Тканинні сумки)
Очікувана вартість11 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШопер з нанесенням (Код 18930000-7 - Мішки та пакети за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Ім'я:Глива Олеся ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380964840955 Веб сайт: ЄДРПОУ:44905575Очікувана вартість5 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-011088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканинні сумки (шопери)
Очікувана вартість17 755,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-011003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання сумок-шоперов
Очікувана вартість49 005,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-004346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкосумка з логотипом
Очікувана вартість13 748,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-007482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18930000-7 Мішки та пакети (Тканинні сумки з нанесенням логотипу)
Ім'я:Андрій ДородновE-mail: [email protected] Телефон: +380934860179, +380354821446, +380354821446, +380354821446 Веб сайт: ЄДРПОУ:04058491Очікувана вартість1 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-010406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарські сумки (код 18930000-7 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Очікувана вартість1 310,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-015419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРюкзак брендований, шопер брендований
Оголошено30 черв. 20:35
Прийом пропозицій30 черв. 20:35 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість42 211,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-008635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумка
Очікувана вартість1 675,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-000923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішки та пакети (18936000-9 Тканинні сумки)
Ім'я:Підгородецька Ірина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Очікувана вартість10 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-007891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРюкзак брендований, шопер брендований
Оголошено19 черв. 13:51
Прийом пропозицій19 черв. 13:51 – 27 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість42 211,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-15-000022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШопери з логотипом за кодом 18930000-7 - Мішки та пакети національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» для проведення Всеукраїнського Олімпійського дня
Очікувана вартість12 870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-14-000453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкоторби бавовняні натуральний колір 38х42 для проведення 13 червня 2026 року Просвітницької акції «Українська ідентичність»
Очікувана вартість3 870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-012465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакети.
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-011627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18930000-7 (матеріали, призначені для нагородження обдарованих дітей: еко рюкзаки)
Очікувана вартість51 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro