Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18934000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-003023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків із благоустрою населених пунктів (Інструменти та обладнання для виконання ремонтних робіт по об"єктах благоустрою господарським способом)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість2 370,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-013097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСумки для інструментів (18930000-7 - Мішки та пакети)
Оголошено8 трав. 18:46
Прийом пропозицій14 трав. 17:00 – 19 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість357 227,40 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-03-010508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумка для інструментів Dnipro-M B-47
Очікувана вартість2 490,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-27-000579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумка для інструменту (Код за ДК 021:2015-18930000-7 - Мішки та пакети -18934000-5 - Сумка для інструментів)
Очікувана вартість720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-12-014380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумка для інструментів («Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015: 18930000-7 - Мішки та пакети)
Ім'я:Наталія Вікторівна МатіївE-mail: [email protected] Телефон: +380322586925 Веб сайт: ЄДРПОУ:08734210Очікувана вартість1 251,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-28-001957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСумки та ящики
Оголошено28 січ. 09:58
Прийом пропозицій28 січ. 09:58 – 5 лют. 12:00Очікувана вартість238 527,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-18-003443-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумка для інструментів
Очікувана вартість18 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-16-022340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВаліза для інструменту
Очікувана вартість948,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-30-002267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганайзер, сумки для інструментів, ящики для інструментів, сумка для камери, сумка-чохол синтетична
Оголошено30 жовт. 2025 10:25
Прийом пропозицій30 жовт. 2025 10:25 – 7 лист. 2025 10:00Очікувана вартість202 468,24 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-13-001749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганайзер, сумки для інструментів, ящики для інструментів, сумка для камери, сумка-чохол синтетична
Оголошено13 жовт. 2025 10:07
Прийом пропозицій13 жовт. 2025 10:07 – 21 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість202 468,24 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-01-000551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганайзер, сумки для інструментів, ящики для інструментів, сумка для камери, сумка-чохол синтетична
Оголошено1 жовт. 2025 09:04
Прийом пропозицій1 жовт. 2025 09:04 – 9 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість202 468,24 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-09-24-004484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумка для інструментів
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-08-011820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВаліза експерта
Ім'я:Климишин Ігор ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: 380322592002 Веб сайт: ЄДРПОУ:25575150Очікувана вартість91 584,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-03-010326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_25Т-626_18930000-7 Мішки та пакети (Сумки)
Ім'я:Андрій ХаритоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380532515747 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019775Оголошено3 вер. 2025 15:19
Прийом пропозицій3 вер. 2025 15:19 – 16 вер. 2025 12:00Очікувана вартість88 929,60 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-01-005956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішки та пакети (сумка для інструментів)
Ім'я:Побер Ярослав СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380522319945,380676082376 ЄДРПОУ:01995166Очікувана вартість1 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-27-005325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВаліза для інструменту 460х330х150 мм. срібна F-147
Ім'я:Климишин Ігор ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: 380322592002 Веб сайт: ЄДРПОУ:25575150Очікувана вартість4 603,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-18-002538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиорганайзер (сумка для інструментів)
Очікувана вартість1 499,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-05-006415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумка для інструментів Dnipro-M BN-45
Ім'я:Фесун Ірина ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382725687 Факс:+380382675596Веб сайт: ЄДРПОУ:40108929Очікувана вартість885,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-16-010504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумки для інструментів
Ім'я:Бельдій Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380562310393 Веб сайт: ЄДРПОУ:31793056Очікувана вартість13 830,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-15-005963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумка для інструментів
Ім'я:Гордієнко Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380957454645 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Очікувана вартість10 296,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro