Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18930000-7»

  • ID: UA-2026-09-02-008991-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Сумка транспортна індивідуальна

    Ім'я:
    Шеремета Юрій Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380734854415 ЄДРПОУ:
    08803498
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 14:52

    Прийом пропозицій
    8 вер. 00:00 – 24 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    9 550 100,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    2 дн. 14 г. 54 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-002882-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 18930000-7 Мішки та пакети (Пакувальні пакети для слідів та речових доказів)

    Ім'я:
    Тетяна Мінагарова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443743420 Веб сайт:
    https://dndekc.mvs.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    25574630
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 10:48

    Прийом пропозицій
    2 вер. 10:48 – 18 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    3 003 690,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 23 г. 54 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012461-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сітка овочева 50*80 см або еквівалент

    Ім'я:
    Віктор Губін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678877875 Веб сайт:
    https://www.institut-zerna.com
    ЄДРПОУ:
    00496662
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:48

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:48 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    66 666,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 14 г. 54 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012372-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мішки п/п 90*55 см або еквівалент

    Ім'я:
    Віктор Губін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678877875 Веб сайт:
    https://www.institut-zerna.com
    ЄДРПОУ:
    00496662
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:37

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:37 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    13 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 14 г. 54 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008857-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Іміджева продукція з логотипом (рюкзак брендований)

    Ім'я:
    Альона Дегтяренко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677081636 ЄДРПОУ:
    35859047
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:39

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:39 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    53 623,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 14 г. 54 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-006113-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мішки п/п 90*55 см або еквівалент

    Ім'я:
    Віктор Губін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678877875 Веб сайт:
    https://www.institut-zerna.com
    ЄДРПОУ:
    00496662
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:03

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:03 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    13 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    2 дн. 14 г. 54 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-003536-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сітка овочева 50*80 см або еквівалент

    Ім'я:
    Віктор Губін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678877875 Веб сайт:
    https://www.institut-zerna.com
    ЄДРПОУ:
    00496662
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:48

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:48 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    66 666,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    2 дн. 14 г. 54 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2025-11-25-016959-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 18930000-7 Мішки та пакети (Пакети для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Гавриленкова Галина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380374136148 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 лист. 2025 16:37

    Прийом пропозицій
    25 лист. 2025 16:37 – 3 груд. 2025 08:00
    Очікувана вартість

    15 800,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-011759-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шопери з логотипом міста Чернівці

    Ім'я:
    Галина Моспанок
    E-mail: [email protected] Телефон: +380950624421 ЄДРПОУ:
    44315053
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-010729-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мішки поліпропіленові

    Ім'я:
    Соколенко Алла
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672421464 ЄДРПОУ:
    39940162
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    828,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-009754-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    18930000-7 «Мішки та пакети» (Mішки в асортименті) для потреб ДонДУВС

    Ім'я:
    Галина Школенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380952031949 Веб сайт:
    https://dnuvs.ukr.education
    ЄДРПОУ:
    08571423
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    57 750,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-009684-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мішки та пакети

    Ім'я:
    Світлана Сергіївна Буравченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674746078 ЄДРПОУ:
    42502381
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-009557-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    18930000-7 - Мішки та пакети (Мішок поліпропіленовий)

    Ім'я:
    Максименко Ольга Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462724088 Факс:
    +380462724088
    ЄДРПОУ:
    02548895
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 048,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-009085-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пакет майка,пакет

    Ім'я:
    Шипоша Тетяна Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380666303852 ЄДРПОУ:
    42640282
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    519,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-008266-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мішок поліпропілен

    Ім'я:
    Наталія Дорошок
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462610610 Веб сайт:
    https://chobsme.website.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    02006892
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 629,88 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-008084-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пакет поліетиленовий АВРОРА 34 х 55 см

    Ім'я:
    Наталія Садівнича
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675574757 ЄДРПОУ:
    13939138
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-005480-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мішок ППЕ для фасування 55/105 см

    Ім'я:
    Ткаченко Ольга
    E-mail: [email protected] Телефон: 380667973228 ЄДРПОУ:
    02007517
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    810,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-005336-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    18930000-7 Мішки та пакети (пакети для сміття - 2 шт)

    Ім'я:
    Наталія Шевчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972228152 Веб сайт:
    https://www.djerelovol.info
    ЄДРПОУ:
    14152618
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    290,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-004425-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021: 2015: 18930000-7 "Мішки та пакети"

    Ім'я:
    Ілона Вільхова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380752888730 ЄДРПОУ:
    03351823
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 804,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-004346-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Рюкзак шкільний ( Код ДК 021:2015 -18931100-5 Рюкзаки)

    Ім'я:
    Людмила Товкун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674799654 ЄДРПОУ:
    44055284
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    702,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro