Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18921000-1»
-
ID: UA-2026-08-11-002874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумки
Очікувана вартість2 348,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-004513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВаліза (Тернопільська філія)
Очікувана вартість1 129,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-003766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВаліза велика
Очікувана вартість5 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-001544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВаліза для інструменту 395×240×90 мм, коричнева L-C3470LMS
Ім'я:Климишин Ігор ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: 380322592002 Веб сайт: ЄДРПОУ:25575150Очікувана вартість2 417,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-007793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКейси (різні)
Ім'я:Владовський Дмитро ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:14321481Оголошено30 черв. 14:03
Прийом пропозицій30 черв. 14:03 – 8 лип. 15:00Очікувана вартість111 451,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-005881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК:021:2015 - 18921000-1 Валізи
Очікувана вартість84 975,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-005899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:18921000-1 — Валізи.
Ім'я:Турейська-Гайдай Алла МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380970865556 ЄДРПОУ:24978319Очікувана вартість15 175,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-006797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧемодан Red-Ice
Ім'я:Фаррахов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380506889617 ЄДРПОУ:25198635Очікувана вартість11 544,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-002050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021: 2015 «18920000-4 Сумки» (Валіза алюмінієва 38*26*12 см)
Очікувана вартість99 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-004465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВалізи
Очікувана вартість99 875,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-06-009608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВалізи
Ім'я:Леонова Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380577398102 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571096Очікувана вартість6 138,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-012900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВалізи для спецкореспонденції
Очікувана вартість88 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-23-013608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБьюті-кейс на колесах (6200) - валіза майстра для косметики 4 секції білий ромб (код ДК 021:2015: 18920000-4 Сумки)
Очікувана вартість4 457,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-08-006411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумки
Очікувана вартість4 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-01-010216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВаліза
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-01-003115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисумка спортивна
Очікувана вартість15 225,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-04-014661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСумки
Оголошено4 лист. 2025 16:36
Прийом пропозицій10 лист. 2025 12:00 – 13 лист. 2025 10:00Очікувана вартість4 286,66 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-30-006251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВалізи для реквізиту та костюмів
Очікувана вартість99 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-16-009818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСумка
Оголошено16 вер. 2025 14:46
Прийом пропозицій20 вер. 2025 10:00 – 24 вер. 2025 10:00Очікувана вартість2 490,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-13-004330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВалізи дорожні
Очікувана вартість9 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro