Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18900000-8»

  • ID: UA-2026-08-31-013768-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Мішки зелені 50 кг; 105х55см; 52г/м2

    Ім'я:
    Олег Варещук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677449592 ЄДРПОУ:
    26639679
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 23:58

    Прийом пропозицій
    31 серп. 23:58 – 3 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    45 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 4 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012461-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сітка овочева 50*80 см або еквівалент

    Ім'я:
    Віктор Губін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678877875 Веб сайт:
    https://www.institut-zerna.com
    ЄДРПОУ:
    00496662
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:48

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:48 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    66 666,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 16 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012372-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мішки п/п 90*55 см або еквівалент

    Ім'я:
    Віктор Губін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678877875 Веб сайт:
    https://www.institut-zerna.com
    ЄДРПОУ:
    00496662
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:37

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:37 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    13 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 16 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008857-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Іміджева продукція з логотипом (рюкзак брендований)

    Ім'я:
    Альона Дегтяренко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677081636 ЄДРПОУ:
    35859047
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:39

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:39 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    53 623,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 16 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-006113-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мішки п/п 90*55 см або еквівалент

    Ім'я:
    Віктор Губін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678877875 Веб сайт:
    https://www.institut-zerna.com
    ЄДРПОУ:
    00496662
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:03

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:03 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    13 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    5 дн. 16 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-003536-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сітка овочева 50*80 см або еквівалент

    Ім'я:
    Віктор Губін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678877875 Веб сайт:
    https://www.institut-zerna.com
    ЄДРПОУ:
    00496662
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:48

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:48 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    66 666,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    5 дн. 16 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-008230-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Мішки поліпропіленові

    Ім'я:
    Юхновська Інна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380994698503 ЄДРПОУ:
    14321661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:55

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:55 – 2 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    36 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-005580-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сідло в комплекті

    Ім'я:
    Тетяна Михайлівна Якуба
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472636651 ЄДРПОУ:
    33282822
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:14

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:14 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    682 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 16 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-005154-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вуздечка в комплекті

    Ім'я:
    Тетяна Михайлівна Якуба
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472636651 ЄДРПОУ:
    33282822
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:14

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:14 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    87 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 16 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-012675-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Рюкзак з логотипом Національного інформаційного бюро (для пакування одягу та взуття), для формування пакунків речами для задоволення основних (базових) потреб осіб, які були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, після їх звільнення для забезпечення … проведення протокольного заходу

    Ім'я:
    БІЛАН НАТАЛІЯ ВАЛЕНТИНІВНА
    E-mail: [email protected] Телефон: 380933678365 ЄДРПОУ:
    44580262
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 18:55

    Прийом пропозицій
    27 серп. 18:55 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    507 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 16 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-009602-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пакувальні пакети

    Ім'я:
    Тетяна Королик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380963667771 ЄДРПОУ:
    19122935
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 21:02

    Прийом пропозицій
    27 серп. 21:02 – 4 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    26 100,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 1 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-009370-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Засоби для транспортування

    Ім'я:
    Владислав Постоюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442819396 ЄДРПОУ:
    34794089
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:05

    Прийом пропозицій
    1 вер. 00:00 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    59 916,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    16 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-008767-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ізолятори паперові

    Ім'я:
    Віктор Губін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678877875 Веб сайт:
    https://www.institut-zerna.com
    ЄДРПОУ:
    00496662
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 14:46

    Прийом пропозицій
    26 серп. 14:46 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    151 900,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    16 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-004049-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вакуумні пакети 250*250мм

    Ім'я:
    Погромська Марина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501699208 ЄДРПОУ:
    14321736
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 11:26

    Прийом пропозицій
    26 серп. 11:26 – 3 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    163 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 4 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-012362-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мішки та пакети (Мішки)

    Ім'я:
    Філоненко Сергій Леонідович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442397759 ЄДРПОУ:
    42795490
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 16:45

    Прийом пропозицій
    25 серп. 16:45 – 3 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    999 435,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 7 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2025-11-25-016959-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 18930000-7 Мішки та пакети (Пакети для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Гавриленкова Галина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380374136148 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 лист. 2025 16:37

    Прийом пропозицій
    25 лист. 2025 16:37 – 3 груд. 2025 08:00
    Очікувана вартість

    15 800,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
  • ID: UA-2023-08-03-010588-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Купівля сумок для ноутбуків (серпень 2023)

    Ім'я:
    Дмитро Шелагін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380987233044 ЄДРПОУ:
    26632233
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 2023 15:54

    Прийом пропозицій
    3 серп. 2023 15:54 – 12 серп. 2023 10:00
    Очікувана вартість

    12 000,00 грн

    з ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-09-01-011702-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пакети фасувальні

    Ім'я:
    Німий Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380682034163 ЄДРПОУ:
    05481104
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    90,65 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-011136-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мішки п/е надміцні

    Ім'я:
    Сергій Ожерєдов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380952722139 Веб сайт:
    http://geoekomine.com.ua/uk/
    ЄДРПОУ:
    00159226
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 924,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-010279-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Продукція, призначена для проведення заходу

    Ім'я:
    Зоряна Решеніна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380970284976 ЄДРПОУ:
    44389900
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro