Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18832100-1»
-
ID: UA-2026-07-20-006323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиMacron EASE (літне взуття)
Ім'я:Артем'єв Костянтин ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380612862226 ЄДРПОУ:40571081Очікувана вартість82 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-001168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТуфлі кімнатні
Очікувана вартість1 860,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-002703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики робочі
Ім'я:Фадєєва Ольга ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380675034104 Веб сайт: ЄДРПОУ:24388032Оголошено9 лип. 10:55
Прийом пропозицій9 лип. 10:55 – 17 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 188,75 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-000484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФорменне взуття для державної лісової охорони
Оголошено7 лип. 09:06
Прийом пропозицій7 лип. 09:06 – 15 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 804 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-012425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття BRECUADOR-OB BZ або еквівалент, взуття REIS BRYES-S-SB або еквівалент, сабо робочі
Оголошено18 черв. 16:36
Прийом пропозицій18 черв. 16:36 – 26 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 315 351,67 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-10-006477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття спеціальне сандалії мод S 07 S1 SRC (43); Взуття спеціальне сандалії мод S 07 S1 SRC (41); Взуття спеціальне сандалії мод S 07 S1 SRC (45); Взуття спеціальне сандалії мод S 07 S1 SRC (42)
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість5 390,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-009261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВзуття
Оголошено9 черв. 14:44
Прийом пропозицій13 черв. 00:00 – 18 черв. 10:00Очікувана вартість113 114,76 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-008363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивзуття літнє
Очікувана вартість1 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-005416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:18830000-6 - Захисне взуття
Очікувана вартість24 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-002158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття літнє
Очікувана вартість98 175,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-000353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКросівки робочі
Оголошено28 трав. 08:45
Прийом пропозицій28 трав. 08:45 – 5 черв. 10:00Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-27-002409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики (напівчеревики) полегшені (типу кросівки)
Ім'я:Шаповал Юрій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380503833050 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено27 трав. 10:23
Прийом пропозицій27 трав. 10:23 – 8 черв. 12:00Очікувана вартість1 369 200,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-005999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття літнє чоловіче гумове
Очікувана вартість21 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-011626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття літнє
Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-000714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 18830000-6 Захисне взуття
Очікувана вартість50 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-007511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧеревики зварника
Очікувана вартість1 599,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-013276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛітнє взуття
Очікувана вартість14 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-011310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики та сандалі робочі, черевики зварювальника
Ім'я:Фадєєва Ольга ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380675034104 Веб сайт: ЄДРПОУ:24388032Оголошено6 трав. 15:28
Прийом пропозицій6 трав. 15:28 – 14 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість136 795,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-24-001790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття гумове та літнє жіноче, ДК 021:2015 Захисне взуття 18830000-6
Очікувана вартість49 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-16-013311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовар згідно коду ДК 021:2015: 18830000-6 «Захисне взуття»
Ім'я:Андреєв Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442494696 ЄДРПОУ:35756919Очікувана вартість43 560,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro