Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18832000-0»
-
ID: UA-2026-08-31-008262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики для електрогазозварника з композитним підноском та кевларовою антипроколювальною устілкою
Оголошено31 серп. 15:20
Прийом пропозицій31 серп. 15:20 – 9 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-28-005339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямичеревики трекінгові літні, черевики зимові утеплені
Оголошено28 серп. 12:44
Прийом пропозицій28 серп. 12:44 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-001370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби індивідуального захисту: засоби захисту ніг та стегон (спецвзуття)
Ім'я:Орлянська Світлана АркадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 ЄДРПОУ:24584661Оголошено27 серп. 09:50
Прийом пропозицій27 серп. 09:50 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-007841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття робоче в асортименті
Оголошено26 серп. 14:15
Прийом пропозицій26 серп. 14:15 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-21-010911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитовар - код СPV 18830000-6 по ДК 021:2015 - Захисне взуття (Взуття пластикатове). РПЗ - 9.440.
Оголошено21 серп. 15:42
Прийом пропозицій21 серп. 15:42 – 2 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-006554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпецвзуття (Державні кошти)
Ім'я:Шарандіна Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675015294 ЄДРПОУ:44550814Очікувана вартість14 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБерці утеплені повсякденні робочі з композитним підноском
Оголошено21 серп. 14:46
Прийом пропозицій21 серп. 14:46 – 31 серп. 18:00Очікувана вартість120 223,13 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-008945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики білі з текстильним верхом
Оголошено12 серп. 15:23
Прийом пропозицій12 серп. 15:23 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість1 410 641,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-008168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики захисні білі для контрольованої зони
Оголошено11 серп. 14:39
Прийом пропозицій11 серп. 14:39 – 19 серп. 12:00Очікувана вартість219 900,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-11-006868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики трекінгові демісезонні
Оголошено11 серп. 13:46
Прийом пропозицій11 серп. 13:46 – 24 серп. 10:00Очікувана вартість1 027 500,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-10-003807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотоботи
Очікувана вартість61 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-011421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики з композитним та металевим підносками, черевики робочі утеплені, жіноче взуття Сабо, чоботи гумові, заброди, сандалети робочі
Оголошено6 серп. 18:03
Прийом пропозицій6 серп. 18:03 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість330 833,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-006462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 18832000-0 Спеціальне взуття (спортивне взуття)
Очікувана вартість95 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-008949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 18830000-6 по ДК 021:2015 - Захисне взуття (Спецвзуття в асортименті): лот № 1 код CPV 18830000-6 по ДК 021:2015 - Захисне взуття (Спецвзуття в асортименті), п. 60-1; лот № 2 код CPV 18832000-0 по ДК 021:2015 - Спеціальне взуття (Взуття пластикатове), п. 60-2. РПЗ-9.60
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено29 лип. 15:49
Прийом пропозицій29 лип. 15:49 – 7 серп. 10:00Очікувана вартість14 178 036,27 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-29-005812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБоти діелектричні
Ім'я:Білоус Ольга АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено29 лип. 13:32
Прийом пропозицій29 лип. 13:32 – 11 серп. 09:00Очікувана вартість8 460,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-002135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗахисне взуття
Ім'я:Ганевич Світлана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385791 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено28 лип. 10:29
Прийом пропозицій28 лип. 10:29 – 5 серп. 16:00Очікувана вартість97 595,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-001006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18830000-6 Захисне взуття (Напівчеревики робочі)
Очікувана вартість52 819,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-009937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКросівки робочі
Оголошено24 лип. 16:52
Прийом пропозицій24 лип. 16:52 – 3 серп. 12:00Очікувана вартість375 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-010053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики робітничі шкіряні, черевики робітничі шкіряні із захисним металевим підноском, черевики робітничі шкіряні утеплені (ДК 021:2015: 18830000-6 - Захисне взуття (18831000-3 – Взуття із захисним металевим підноском; 18832000-0 – Спеціальне взуття))
Оголошено22 лип. 16:22
Прийом пропозицій22 лип. 16:22 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість425 916,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-20-006323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиMacron EASE (літне взуття)
Ім'я:Артем'єв Костянтин ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380612862226 ЄДРПОУ:40571081Очікувана вартість82 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro