Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18822000-7»
-
ID: UA-2026-08-31-013320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКросівки для національної збірної команди України з брейкінгу для участі у IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року у м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015:18820000-3: Спортивне взуття), наказ 3371
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 21:45
Прийом пропозицій31 серп. 21:45 – 11 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-24-004140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями18820000-3 - Спортивне взуття_кросівки волейбольні
Оголошено24 серп. 12:05
Прийом пропозицій24 серп. 12:05 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-12-002391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКросівки трекінгові згідно CPV за ДК 021:2015 код 18820000-3 Спортивне взуття
Ім'я:Владислав СадварійE-mail: [email protected] Телефон: +380312669708 Веб сайт: ЄДРПОУ:38629032Оголошено12 серп. 10:39
Прийом пропозицій12 серп. 10:39 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-007728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -18820000- 3 - Спортивне взуття
Ім'я:Катерина ШаріповаE-mail: [email protected] Телефон: +380733338236, +380964979063 ЄДРПОУ:04590056Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиспортивне взуття (кросівки)
Очікувана вартість87 476,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-001441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 18820000-3 Спортивне взуття (Кросівки)
Очікувана вартість98 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-006761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрасівки -8 пар сценічне взуття
Очікувана вартість8 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-003346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТуфлі фехтувальні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з фехтування в IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року в м. Дакар (Республіка Сенегал) ( ДК 021:2015: 18820000-3 — Спортивне взуття) (наказ 4437)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено5 серп. 11:59
Прийом пропозицій5 серп. 11:59 – 13 серп. 08:00Очікувана вартість9 404,17 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-003226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики футзальні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з футзалу в IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року в м. Дакар (Республіка Сенегал)(ДК:021:2015:18820000-3 Спортивне взуття) (наказ 4297)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено5 серп. 11:03
Прийом пропозицій5 серп. 11:03 – 13 серп. 10:00Очікувана вартість39 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-006989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрасівки танцювальні-5 пар сценічне взуття
Очікувана вартість11 245,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-004256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКросівки ігрові для хокею на траві Joma
Ім'я:Федишина Лілія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432660104 Факс:+380432660104Веб сайт: ЄДРПОУ:20090212Очікувана вартість6 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-007847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКросівки спортивні
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-011647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивне взуття (Кросівки)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість6 840,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-002085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиMACRON ETESIAN (кросівки)
Ім'я:Артем'єв Костянтин ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380612862226 ЄДРПОУ:40571081Очікувана вартість98 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-010695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКросівки для проведення навчально-тренувального збору спортсменів збірної команди міста Києва з пара легкої атлетики з підготовки до чемпіонату України за участі захисників і захисниць України серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору з 13 липня по 19 липня 2026 року
Очікувана вартість30 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-002307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 18820000-3 - Спортивне взуття (кросівки)
Очікувана вартість1 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-11-000089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКросівки URGENT
Очікувана вартість41 599,87 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-005452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКросівки для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з легкої атлетики в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 18820000-3 – Спортивне взуття)(наказ 1724)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено10 лип. 12:46
Прийом пропозицій10 лип. 12:46 – 21 лип. 10:00Очікувана вартість200 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-01-008863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивне взуття (кросівки)
Очікувана вартість94 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-012808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКросівки для національної збірної команди України з брейкінгу для участі у IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року у м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015:18820000-3: Спортивне взуття), наказ 3371
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено30 черв. 16:29
Прийом пропозицій30 черв. 16:29 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість7 136,75 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась