Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18820000-3»

  • ID: UA-2026-09-01-002942-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Велосипедне взуття

    Ім'я:
    Марина Шматова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380665152453 ЄДРПОУ:
    20361881
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 11:23

    Прийом пропозицій
    1 вер. 11:23 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    170 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 2 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-013320-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кросівки для національної збірної команди України з брейкінгу для участі у IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року у м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015:18820000-3: Спортивне взуття), наказ 3371

    Ім'я:
    Кравченко Євгеній Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:
    03767831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 21:45

    Прийом пропозицій
    31 серп. 21:45 – 11 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    6 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 13 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-24-004140-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    18820000-3 - Спортивне взуття_кросівки волейбольні

    Ім'я:
    Тамара Увіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506989877 ЄДРПОУ:
    02928321
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 12:05

    Прийом пропозицій
    24 серп. 12:05 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    86 508,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 2 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-12-002391-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кросівки трекінгові згідно CPV за ДК 021:2015 код 18820000-3 Спортивне взуття

    Ім'я:
    Владислав Садварій
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312669708 Веб сайт:
    http://zk.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    38629032
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 10:39

    Прийом пропозицій
    12 серп. 10:39 – 12 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    445 270,11 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    9 дн. 2 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-001376-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кросівки чоловічі

    Ім'я:
    Гранкін Данило Дмитрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380958168384 ЄДРПОУ:
    37366998
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    38 426,70 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-011688-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спортивне взуття

    Ім'я:
    Безкоровайна Любов Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380486621251 Факс:
    +380486621251
    ЄДРПОУ:
    22495775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 940,00 грн

    без ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-09-01-010443-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кеди,кросівки

    Ім'я:
    Гончарук Валентина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380977369048 ЄДРПОУ:
    41326277
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008697-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кросівки жіночі

    Ім'я:
    Гранкін Данило Дмитрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380958168384 ЄДРПОУ:
    37366998
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 193,54 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-004854-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спортивне взуття, Кросівки

    Ім'я:
    Коваль Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445152227 Факс:
    +380445150617
    ЄДРПОУ:
    34290400
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    95 256,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-004102-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    18820000-3: Спортивне взуття (кросівки)

    Ім'я:
    Михайло Тимко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380939788701 Веб сайт:
    http://muzkomediya.com/
    ЄДРПОУ:
    02224838
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 740,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-012740-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Футбольні бутси

    Ім'я:
    Балажинець Рудольф
    E-mail: [email protected] Телефон: 380667195117 ЄДРПОУ:
    45979098
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    82 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-011778-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спортивне взуття.

    Ім'я:
    Світлана Семекрас
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432465500 Веб сайт:
    http://vinnitcainternat.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    02770067
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    72 480,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-005883-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спортивний інвентар

    Ім'я:
    Падалець Валерій Петрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380456353529 ЄДРПОУ:
    20626003
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 850,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-005183-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кросівки

    Ім'я:
    Дернова Ірина Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380963137073 ЄДРПОУ:
    08190661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    82 999,40 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-011057-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кросівки в асортименті

    Ім'я:
    Людмила Павленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380412481209 ЄДРПОУ:
    04053625
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    41 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-007728-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 -18820000- 3 - Спортивне взуття

    Ім'я:
    Катерина Шаріпова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380733338236, +380964979063 ЄДРПОУ:
    04590056
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-007770-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    18820000-3 Спортивне взуття (Кросівки)

    Ім'я:
    Тетяна Денисюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680125961 ЄДРПОУ:
    26078502
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 750,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-004160-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кросівки жіночі

    Ім'я:
    Гранкін Данило Дмитрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380958168384 ЄДРПОУ:
    37366998
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 193,54 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-003005-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кросівки чоловічі

    Ім'я:
    Гранкін Данило Дмитрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380958168384 ЄДРПОУ:
    37366998
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    38 426,70 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-001111-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спортивне взуття

    Ім'я:
    Надія Захарченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380668946871 ЄДРПОУ:
    44114187
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 508,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 299 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro