Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18815000-5»
-
ID: UA-2026-08-31-012627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧоботи гумові код за ДК 021:2015 – 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Оголошено31 серп. 19:09
Прийом пропозицій31 серп. 19:09 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-28-005610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧоботи для верхової їзди
Оголошено28 серп. 14:14
Прийом пропозицій28 серп. 14:14 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики для верхової їзди
Оголошено28 серп. 14:14
Прийом пропозицій28 серп. 14:14 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-007477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧоботи зимові утеплені (ДК 021:2015 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного (18815000-5 Чоботи))
Оголошено25 серп. 14:14
Прийом пропозицій25 серп. 14:14 – 4 вер. 08:30 -
ID: UA-2026-08-31-010121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВЗ-07-26Т-БЗ/99: Чоботи гумові, код за ДК 021:2015 – 18810000-0 «Взуття різне, крім спортивного та захисного»
Очікувана вартість13 968,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системичоботи чоловічі танцювальні (сценічні) чорні. Закупівля здійснюється відповідно до Постанови КМ №1178 з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель в умовах воєнного стану
Очікувана вартість3 660,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧоботи гумові чоловічі
Ім'я:Сех Анатолій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380334424792 Факс:+380334445023Веб сайт: ЄДРПОУ:13353837Очікувана вартість9 612,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-001020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Очікувана вартість1 548,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття різне, крім спортивного та захисного 18810000-0 за ДК 021:2015 (взуття робоче)
Оголошено17 серп. 09:11
Прийом пропозицій17 серп. 09:11 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість263 049,63 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-008079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧоботи зимові
Оголошено13 серп. 14:37
Прийом пропозицій13 серп. 14:37 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість219 375,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-010420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття
Очікувана вартість83 332,36 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-008193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття
Очікувана вартість83 332,36 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-12-007560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧеревики зимові чоловічі (код за ЄЗС ДК 021:2015:18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Очікувана вартість35 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиробниче взуття
Оголошено10 серп. 16:29
Прийом пропозицій10 серп. 16:29 – 18 серп. 09:00Очікувана вартість343 258,60 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-006698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧоботи
Оголошено6 серп. 13:55
Прийом пропозицій6 серп. 13:55 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість23 904,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-011013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиробниче взуття
Оголошено5 серп. 16:22
Прийом пропозицій5 серп. 16:22 – 16 серп. 09:00Очікувана вартість343 258,60 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-05-000123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системичоботи,напівчеревики робочі шкіряні
Очікувана вартість7 493,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-012319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧоботи гумові, код за ДК 021:2015 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Оголошено4 серп. 19:15
Прийом пропозицій4 серп. 19:15 – 12 серп. 10:00Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-007079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧоботи народні -1пара сценічна частина костюма
Очікувана вартість5 130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧоботи народні -1 пара сценічна частина костюма
Очікувана вартість5 130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro