Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18814000-8»
-
ID: UA-2026-08-14-004873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:18810000-0 - Взуття різне, крім спортивного та захисного (тапочки)
Ім'я:Бучковський Андрій РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380979291232 Факс:+380323865747ЄДРПОУ:03188949Очікувана вартість62 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-004355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТапочки кімнатні, сапоги зимові, шльопанці гумові за ДК 021:2015: 18810000-0 - Взуття різне, крім спортивного та захисного
Очікувана вартість31 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-012481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття різне, крім спортивного та захисного (бурка; капці текстильні жіночі)
Ім'я:Андрусяк Вадим ГригоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380675190685 Факс:+380512556045Веб сайт: ЄДРПОУ:02219760Очікувана вартість31 386,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-008902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпецвзуття різне
Оголошено23 лип. 15:21
Прийом пропозицій23 лип. 15:21 – 3 серп. 14:00Очікувана вартість821 570,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-20-007432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття, ДК 021-2015 код 18810000-0 взуття різне, крім спортивного та захисного
Оголошено20 лип. 15:08
Прийом пропозицій20 лип. 15:08 – 28 лип. 15:09Очікувана вартість347 200,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-008612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття з тканинним верхом
Очікувана вартість27 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-013691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття різне, крім спортивного та захисного
Оголошено2 черв. 18:46
Прийом пропозицій2 черв. 18:46 – 10 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 509 060,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-002583-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття з тканинним верхом (Тапочки)
Очікувана вартість99 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-009589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиSANSHA Балетки PRO 1C кирза
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість17 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-011218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного (тапочки кімнатні, тапочки резинові, крокси)
Очікувана вартість44 016,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-010096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиSANSHA Балетки PRO 1C кирза
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість12 870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-010628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКросівки BRECUADOR-OB BZ або еквівалент, кросівки BSMUSTA або еквівалент, кросівки BSDAILY BN або еквівалент, сандалі REIS BRYES-S-SB або еквівалент, сабо робочі
Оголошено1 трав. 16:03
Прийом пропозицій1 трав. 16:03 – 13 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 375 413,67 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-22-006466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття
Очікувана вартість9 130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-009401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧоботи для захисту ніг від вологи, черевики шкіряні, напівчеревики
Оголошено17 квіт. 15:17
Прийом пропозицій17 квіт. 15:17 – 25 квіт. 09:00Очікувана вартість5 187 250,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-27-007446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття
Очікувана вартість9 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-004166-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття різне, крім спортивного та захисного (Мокасини дитячі) 18810000-0
Очікувана вартість5 952,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-006551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпецодяг: Капці жіночі (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість958,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-006074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпецодяг. Тапочки (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість343,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-04-012889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики з текстильним верхом
Оголошено4 бер. 16:18
Прийом пропозицій4 бер. 16:18 – 24 бер. 14:00Очікувана вартість6 120 741,28 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-26-014768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття джазівки
Ім'я:Гречишнікова Крістіна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380633197887 ЄДРПОУ:02174618Очікувана вартість29 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro