Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18813000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-009763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного (Капці для працівників їдальні філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено31 серп. 16:20
Прийом пропозицій31 серп. 16:20 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-002320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТуфлі жіночі, сатин білий (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість41 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапці кімнатні (згідно коду ДК 021:2015:18813200-3 капці)
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття танцювальне
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧеревики чорного кольору для поліцейських
Ім'я:Строін Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380512498480 Факс:+380512476850ЄДРПОУ:40109016Очікувана вартість99 630,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСандалі
Ім'я:Медведева Валентина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380459858293 ЄДРПОУ:40535043Очікувана вартість7 290,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-005319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТуфлі для танцю -1пара сценічна частина костюма
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття робоче
Оголошено29 лип. 09:59
Прийом пропозицій29 лип. 09:59 – 11 серп. 14:00Очікувана вартість1 785 530,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-008902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпецвзуття різне
Оголошено23 лип. 15:21
Прийом пропозицій23 лип. 15:21 – 3 серп. 14:00Очікувана вартість821 570,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-23-008266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпецвзуття утеплене, напівчеревики, туфлі
Оголошено23 лип. 14:58
Прийом пропозицій23 лип. 14:58 – 31 лип. 14:00Очікувана вартість278 840,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-011654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття різне (код 18810000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено22 лип. 19:09
Прийом пропозицій22 лип. 19:09 – 30 лип. 10:00Очікувана вартість62 057,57 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-011160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття різне (код 18810000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено22 лип. 17:24
Прийом пропозицій22 лип. 17:24 – 30 лип. 10:00Очікувана вартість62 557,57 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-20-007432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття, ДК 021-2015 код 18810000-0 взуття різне, крім спортивного та захисного
Оголошено20 лип. 15:08
Прийом пропозицій20 лип. 15:08 – 28 лип. 15:09Очікувана вартість347 200,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-005417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапці казармені
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-11-000126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиза кодом ДК 021:2015:18813200-3 капці (жіночі капці, чоловічі капці)
Очікувана вартість4 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-005589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного (капці жіночі 37 р., 38 р., 39 р.)
Очікувана вартість975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-008566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття різне, крім спортивного та захисного (капці жіночі)
Очікувана вартість5 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-010012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття різне (код 18810000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено26 черв. 15:48
Прийом пропозицій26 черв. 15:48 – 4 лип. 09:00Очікувана вартість74 469,08 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-008702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття різне, крім спортивного та захисного (Капці)
Ім'я:АНТОНЧИК Ірина ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432327338 Факс:+380432327337Веб сайт: ЄДРПОУ:38821236Оголошено26 черв. 14:58
Прийом пропозицій26 черв. 14:58 – 4 лип. 10:00Очікувана вартість34 633,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-007848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного (Капці (18813200-3 Капці))
Очікувана вартість27 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro