Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18812000-4»
-
ID: UA-2026-08-26-001209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного ( гумові чоботи)
Очікувана вартість950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрокси жін. білі, крокси чол. сині
Очікувана вартість15 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧоботи гумові
Очікувана вартість31 270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖіночі гумові напівчоботи
Очікувана вартість29 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 18810000-0 – Взуття різне, крім спортивного та захисного (ДК 021:2015 – 18812200-6 – Гумові чоботи (напівчеревики чоловічі, напівчеревики, сабо жіночі гумові)
Очікувана вартість18 947,07 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-000306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГумові чоботи
Очікувана вартість528,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-002446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧоботи гумові, боти та калоші діелектричні
Ім'я:Владислава КовальчукE-mail: [email protected] Телефон: +380564990176 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130850Оголошено11 серп. 10:33
Прийом пропозицій11 серп. 10:33 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість187 050,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-10-008814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧоботи гумові(ДК 021:2015:18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного)
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-000342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧоботи гумові, боти та калоші діелектричні
Ім'я:Владислава КовальчукE-mail: [email protected] Телефон: +380564990176 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130850Оголошено3 серп. 09:04
Прийом пропозицій3 серп. 09:04 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість187 050,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-006025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСланці чоловічі 40-42 розмір (18810000-0 "Взуття різне, крім спортивного та захисного")
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість3 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-001628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Оголошено24 лип. 10:10
Прийом пропозицій24 лип. 10:10 – 3 серп. 10:00Очікувана вартість844 104,42 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-001210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГумові чоботи
Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-007362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття
Очікувана вартість6 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-006915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття літнє чоловіче (шльопанці) (код за ЄЗС ДК 021:2015:18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Очікувана вартість4 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-001325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГумові чоботи, код ДК 021:2015: 18810000-0 - Взуття різне, крім спортивного та захисного
Очікувана вартість13 888,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-004321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Очікувана вартість16 835,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-012858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГумові чоботи
Очікувана вартість6 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-009436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного (Поставка гумових чобіт для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Очікувана вартість21 672,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-006434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧоботи рибальські з напівкомбінезоном
Очікувана вартість4 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-003458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧоботи гумові вологостійкі
Очікувана вартість727 738,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro