Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18811000-7»
-
ID: UA-2026-08-10-010622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодонепроникне взуття
Ім'я:Мишкун Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380636792557 ЄДРПОУ:25690170Очікувана вартість400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-02-000227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття різне, крім спортивного та захисного (водонепроникне взуття)
Ім'я:Андрусяк Вадим ГригоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380675190685 Факс:+380512556045Веб сайт: ЄДРПОУ:02219760Очікувана вартість15 951,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-011649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття різне, крім спортивного та захисного (Водонепроникне взуття)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість13 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-007432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття, ДК 021-2015 код 18810000-0 взуття різне, крім спортивного та захисного
Оголошено20 лип. 15:08
Прийом пропозицій20 лип. 15:08 – 28 лип. 15:09Очікувана вартість347 200,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-003753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття для навчально тренувального процесу дитячо-юнацьким спортивним школам
Ім'я:Артем'єв Костянтин ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380612862226 ЄДРПОУ:40571081Очікувана вартість82 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-007003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття гумове в асортименті
Ім'я:Муштук Олена ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263828 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено29 трав. 14:40
Прийом пропозицій29 трав. 14:40 – 10 черв. 10:00Очікувана вартість166 568,45 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-26-003795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧоботи з ПВХ
Ім'я:Ганевич Світлана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385791 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено26 бер. 11:00
Прийом пропозицій26 бер. 11:00 – 3 квіт. 14:00Очікувана вартість160 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-25-013037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодонепроникне взуття
Очікувана вартість4 316,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-24-020408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧоботи
Очікувана вартість65 540,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-17-010943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧоботи резинові
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-04-003726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Очікувана вартість63 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-22-010195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧоботи-заброди
Очікувана вартість7 458,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-20-010017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття різне, крім спортивного та захисного (18811000-7 Водонепроникне взуття (Чоботи ПВХ)) (Код 18810000-0- згідно ДК 021:2015)
Очікувана вартість3 999,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-20-005097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики робочі, чоботи заброди, чоботи гумові, напівчеревики
Оголошено20 жовт. 2025 11:49
Прийом пропозицій20 жовт. 2025 11:49 – 29 жовт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість201 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-07-005143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигосподарчі товари
Очікувана вартість9 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-29-007931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧоботи згідно ДК 021:2015 код 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Ім'я:Бурмістров Кирило ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 Веб сайт: ЄДРПОУ:32121458Оголошено29 вер. 2025 14:44
Прийом пропозицій29 вер. 2025 14:44 – 7 жовт. 2025 09:00Очікувана вартість515 400,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2025-09-24-010243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовар згідно коду ДК 021:2015: 18810000-0 – «Взуття різне, крім спортивного та захисного»
Ім'я:Андреєв Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442494696 ЄДРПОУ:35756919Очікувана вартість42 857,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-17-010533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧоботи згідно ДК 021:2015 код 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Ім'я:Бурмістров Кирило ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 Веб сайт: ЄДРПОУ:32121458Оголошено17 вер. 2025 15:08
Прийом пропозицій17 вер. 2025 15:08 – 25 вер. 2025 09:00Очікувана вартість515 400,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-08-13-001270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття різне, крім спортивного та захисного
Очікувана вартість1 999,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-24-001379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник «18810000-0 - Взуття різне, крім спортивного та захисного» (напівкомбінезон рибацький )
Очікувана вартість5 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro