Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18800000-7»
-
ID: UA-2026-09-01-007679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПК-26Т_0361_ВО Капці дитячі одноразового використання махрові з логотипом «УЗ»
Оголошено1 вер. 15:04
Прийом пропозицій1 вер. 15:04 – 17 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-01-002942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВелосипедне взуття
Оголошено1 вер. 11:23
Прийом пропозицій1 вер. 11:23 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття (туфлі чоловічі демісезонні)
Оголошено31 серп. 23:55
Прийом пропозицій31 серп. 23:55 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКросівки для національної збірної команди України з брейкінгу для участі у IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року у м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015:18820000-3: Спортивне взуття), наказ 3371
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 21:45
Прийом пропозицій31 серп. 21:45 – 11 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-012627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧоботи гумові код за ДК 021:2015 – 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Оголошено31 серп. 19:09
Прийом пропозицій31 серп. 19:09 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-010455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики шкіряні, чоботи шкіряні утеплені, чоботи гумові
Оголошено31 серп. 16:31
Прийом пропозицій31 серп. 16:31 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-009763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного (Капці для працівників їдальні філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено31 серп. 16:20
Прийом пропозицій31 серп. 16:20 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-008262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики для електрогазозварника з композитним підноском та кевларовою антипроколювальною устілкою
Оголошено31 серп. 15:20
Прийом пропозицій31 серп. 15:20 – 9 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-008086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики робочі шкіряні
Оголошено31 серп. 15:19
Прийом пропозицій31 серп. 15:19 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-30-000541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття
Оголошено30 серп. 18:06
Прийом пропозицій30 серп. 18:06 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного (взуття робоче в асортименті)
Оголошено28 серп. 13:05
Прийом пропозицій28 серп. 13:05 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-005610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧоботи для верхової їзди
Оголошено28 серп. 14:14
Прийом пропозицій28 серп. 14:14 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямичеревики трекінгові літні, черевики зимові утеплені
Оголошено28 серп. 12:44
Прийом пропозицій28 серп. 12:44 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики для верхової їзди
Оголошено28 серп. 14:14
Прийом пропозицій28 серп. 14:14 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЧеревики з високими берцями зимові (ДК 021:2015: 18810000-0: Взуття різне, крім спортивного та захисного)
Оголошено27 серп. 14:42
Прийом пропозицій2 вер. 19:00 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-004686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпецвзуття утеплене; 18830000-6 – Захисне взуття за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено27 серп. 12:13
Прийом пропозицій27 серп. 12:13 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-002326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпецвзуття; 18830000-6 – Захисне взуття за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено27 серп. 10:40
Прийом пропозицій27 серп. 10:40 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-001370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби індивідуального захисту: засоби захисту ніг та стегон (спецвзуття)
Ім'я:Орлянська Світлана АркадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 ЄДРПОУ:24584661Оголошено27 серп. 09:50
Прийом пропозицій27 серп. 09:50 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-007841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття робоче в асортименті
Оголошено26 серп. 14:15
Прийом пропозицій26 серп. 14:15 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-007477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧоботи зимові утеплені (ДК 021:2015 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного (18815000-5 Чоботи))
Оголошено25 серп. 14:14
Прийом пропозицій25 серп. 14:14 – 4 вер. 08:30