Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18522000-4»
-
ID: UA-2026-08-18-012624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 (CPV) 18520000-0 - Персональні хронометри (Цінний подарунок міського голови із символікою м. Черкаси (Годинник тактичний для спорту та туризму у футлярі))
Оголошено18 серп. 17:31
Прийом пропозицій18 серп. 17:31 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість70 356,25 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-012491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 (CPV) 18520000-0 - Персональні хронометри (Цінний подарунок міського голови із символікою м. Черкаси (Годинник військовий тактичний багатофункціональний у футлярі))
Оголошено18 серп. 17:18
Прийом пропозицій18 серп. 17:18 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість339 383,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-000005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаручний годинник
Очікувана вартість78 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-012085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 (CPV) 18520000-0 - Персональні хронометри (Цінний подарунок міського голови із символікою м. Черкаси (Годинник військовий тактичний багатофункціональний у футлярі))
Оголошено5 серп. 17:32
Прийом пропозицій5 серп. 17:32 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість339 383,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-011849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНаручний годинник (у футлярі)
Оголошено28 лип. 17:40
Прийом пропозицій28 лип. 17:40 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість378 300,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-008547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукція, призначена для відзначення, нагородження, а саме годинник наручний чоловічий і жіночий у подарунковому футлярі Код ДК 021:2015: 18520000-0 – Персональні хронометри (18522000-4 Наручні годинники)
Ім'я:Вікторія СорочинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380953087407 Веб сайт: ЄДРПОУ:22530614Оголошено23 лип. 15:09
Прийом пропозицій23 лип. 15:09 – 31 лип. 08:00Очікувана вартість299 925,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-009794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГодинник наручний
Оголошено16 лип. 17:53
Прийом пропозицій16 лип. 17:53 – 24 лип. 01:00Очікувана вартість383 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-004508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПульсометр для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з легкої атлетики у ІV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року в м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015: 18520000-0 – Персональні хронометри)(наказ 3029)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено26 черв. 11:47
Прийом пропозицій26 черв. 11:47 – 4 лип. 10:00Очікувана вартість129 825,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-014538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигодинник чоловічий,годинник жіночий
Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-003447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмарт годинник HAVIT HV-M9071
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-003334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧоловічий наручний годинник TIME-R 319-523; Жіночий наручний годинник TIME-R 411-403
Очікувана вартість98 010,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-010113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЦінний подарунок годинник
Оголошено9 черв. 15:08
Прийом пропозицій13 черв. 00:00 – 18 черв. 10:00Очікувана вартість739 699,80 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-05-003228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямигодинники наручні в подарунковому футлярі
Оголошено5 черв. 10:52
Прийом пропозицій5 черв. 10:52 – 15 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість987 336,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-008791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями18520000-0 Персональні хронометри (придбання наручних годинників у комплекті для нагородження)
Оголошено4 черв. 14:41
Прийом пропозицій4 черв. 14:41 – 12 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість685 025,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-007649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФітнес браслет (згідно коду ДК 021:2015 - 18520000-0 Персональні хронометри)
Очікувана вартість13 410,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-007113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГодинник подарунковий
Очікувана вартість2 086,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-000488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерсональні хронометри (годинники наручні)
Очікувана вартість94 716,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-001964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГодинник наручний чоловічий в подарунковому футлярі ДК 021:201518520000-0 "Персональні хронометри" (ДК 021:2015 18522000-4 "Наручні годинники").
Очікувана вартість41 436,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-004155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинаручні годинники для нагородження
Ім'я:Білінська Лариса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380979665358 ЄДРПОУ:00022622Очікувана вартість50 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-014223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостяминаручні годинники тактичні
Оголошено18 бер. 16:58
Прийом пропозицій18 бер. 16:58 – 26 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 336 000,00 грн
з ПДВЗавершена