Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18500000-4»
-
ID: UA-2026-09-02-008860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедалі
Ім'я:Прокопенко Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445945078,080635150706 ЄДРПОУ:37479210Оголошено2 вер. 14:56
Прийом пропозицій2 вер. 14:56 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПодарунки та нагороди
Оголошено2 вер. 14:24
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПам’ятний знак до Почесної грамоти Харківської міської ради
Оголошено31 серп. 16:59
Прийом пропозицій31 серп. 16:59 – 9 вер. 00:05 -
ID: UA-2026-08-31-002963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПам’ятна плакетка гравертон на дерев’яній основі
Оголошено31 серп. 11:26
Прийом пропозицій31 серп. 11:26 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-30-000581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГодинники для нагородження
Ім'я:Рудик Андрій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380487189623 Факс:+380487189562Веб сайт: ЄДРПОУ:25042882Оголошено30 серп. 18:46
Прийом пропозицій30 серп. 18:46 – 8 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-29-000426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНагрудний знак “Попереду перших” I ступеню – 50 шт. Нагрудний знак “Попереду перших” IІ ступеню – 50 шт. код ДК 021:2015 – 18530000-3 Подарунки та нагороди
Оголошено29 серп. 14:25
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямисмарт-годинники
Ім'я:Харченко Олена ДмитріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612243040 Факс:+380612243042ЄДРПОУ:37573872Оголошено28 серп. 16:52
Прийом пропозицій28 серп. 16:52 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання медалей призначених для відзначення, нагородження
Оголошено28 серп. 16:42
Прийом пропозицій28 серп. 16:42 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Почесна відзнака Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецької обласної ради «Буковинський сокіл»» у футлярі
Оголошено28 серп. 15:53
Прийом пропозицій28 серп. 15:53 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕмальовані значки на індивідуальній картонній підкладці на виконання грантового проєкту "Посилення спроможності Суспільного Мовлення у протидії дезінформації"
Оголошено28 серп. 14:34
Прийом пропозицій28 серп. 14:34 – 6 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-27-012801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНагородна атрибутика (кубки, медалі, дипломи) для проведення Відкритого Кубку Києва та турніру серед дітей, юнаків та юніорів з кікбоксингу WAKO (ДК 021:2015 - 18530000-3 Подарунки та нагороди)
Оголошено27 серп. 19:47
Прийом пропозицій27 серп. 19:47 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-007918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукція призначена для нагородженння (свідоцтво лаурета премії Президента України для молодих вчених)
Ім'я:Комітет з Нацпремій ПатонаE-mail: [email protected] Телефон: +380442009003 Веб сайт: ЄДРПОУ:00019413Оголошено27 серп. 14:35
Прийом пропозицій27 серп. 14:35 – 7 вер. 16:25 -
ID: UA-2026-08-27-007336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукція призначена для нагородженння (диплом лауреата Національної премії України імені Бориса Патона)
Ім'я:Комітет з Нацпремій ПатонаE-mail: [email protected] Телефон: +380442009003 Веб сайт: ЄДРПОУ:00019413Оголошено27 серп. 14:15
Прийом пропозицій27 серп. 14:15 – 7 вер. 16:24 -
ID: UA-2026-08-27-004206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукція призначена для нагородженння (футляри до свідоцтва та почесного знаку лаурета премії Президента України для молодих вчених)
Ім'я:Комітет з Нацпремій ПатонаE-mail: [email protected] Телефон: +380442009003 Веб сайт: ЄДРПОУ:00019413Оголошено27 серп. 12:02
Прийом пропозицій27 серп. 12:02 – 5 вер. 09:59 -
ID: UA-2026-08-26-013771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНагрудний значок 21 АК у футлярі та Відзнака командира 21 АК в комплекті (відзнака, футляр, посвідчення)
Оголошено26 серп. 19:30
Прийом пропозицій1 вер. 00:00 – 4 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-25-005577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСувенірна продукція
Оголошено25 серп. 12:25
Прийом пропозицій29 серп. 12:21 – 5 вер. 09:15 -
ID: UA-2026-08-24-002825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідзнака виконавчого комітету Запорізької міської ради «Орден Пошани»
Оголошено24 серп. 11:19
Прийом пропозицій24 серп. 11:19 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-014654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНагороди
Ім'я:Нюкалова Ольга АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380513432816 Факс:+380513432816ЄДРПОУ:34401127Очікувана вартість14 561,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНагородна атрибутика (Кубки, Медалі, Грамоти, Статуетки нагороджувальні) для нагородження учасників змагань; код 18530000-3 "Подарунки та нагороди" за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість15 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодарунки та нагороди «Медалі, грамоти, кубки»
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВДодавання до звіту інформації про договір