Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18450000-8»
-
ID: UA-2026-08-27-011865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлискавки та Ґудзики для одягу
Ім'я:Ференчук Ірина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380486365185 Факс:+380486365185ЄДРПОУ:33113264Оголошено27 серп. 17:07
Прийом пропозицій27 серп. 17:07 – 12 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-010257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБігунок
Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТекстильна застібка
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдежні гачки (код ДК 021:2015: 18450000-8 Застібки (одяг))
Очікувана вартість15 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-29-000061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГачки пришивні № 9 16 мм 220 пар; Булавка англійська 2.5*0.5 см 1000 шт/уп КОЛІР СРІБЛО (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-29-000047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталева блискавка Тип 8 Y-зуб темний нікель, колір тасьми чорний 100см. 2біг. (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизастібки
Ім'я:Бенківська Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380673696185 ЄДРПОУ:22204341Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпильки портновські 1000 шт. 0,5х35 мм (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлискавка потайна YKK Т2 беж. (20шт. пак.); Блискавка потайна YKK Т2 чорн. (20шт. пак); Блискавка потайна YKK Т2 біла (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість5 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлискавка спіральна в асортименті (код ДК 021:2015: 18450000-8 Застібки (одяг))
Очікувана вартість1 019,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдежні гачки (код ДК 021:2015: 18450000-8 Застібки (одяг))
Очікувана вартість16 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБігунок
Очікувана вартість250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпильки (Код 18450000-8 Застібки (одяг) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Очікувана вартість320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18450000-8: Застібки (одяг) (гудзики)
Очікувана вартість1 084,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТасьма-блискавки, гудзики, текстильна застібка - 18450000-8 Застібки (одяг) код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
Оголошено19 серп. 16:31
Прийом пропозицій19 серп. 16:31 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість196 153,83 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-000717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗастібки блискавки та застібки текстильні
Оголошено19 серп. 09:17
Прийом пропозицій25 серп. 00:00 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість97 440,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-009562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка гачкова
Очікувана вартість40 410,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18450000-8 Застібки (одяг)Блискавки
Ім'я:Берестовенко Мирослава ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442344176 ЄДРПОУ:02224548Очікувана вартість631,85 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-004947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗастібки-блискавки за кодом ДК 021:2015 - 18453000-9 Застібки-блискавки
Ім'я:Світлана Володимирівна ЧорнаE-mail: [email protected] Телефон: +380506948570 ЄДРПОУ:22215741Очікувана вартість480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-002220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗастібки (одяг) (блискавка, кнопка мет.,гачки пришивні, гудзик)
Очікувана вартість590,27 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro