Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18444200-5»
-
ID: UA-2026-08-27-012198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапелюхи та головні убори код за ДК 021:2015 - 18440000-5 (Каска пожежна)
Оголошено27 серп. 17:24
Прийом пропозицій27 серп. 17:24 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-20-007607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаска пожежна
Оголошено20 серп. 14:07
Прийом пропозицій20 серп. 14:07 – 2 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-21-001594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗахисні каски
Оголошено21 серп. 09:58
Прийом пропозицій21 серп. 09:58 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість199 767,60 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-009930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапелюхи та головні убори код за ДК 021:2015 - 18440000-5 (Каска пожежна)
Оголошено17 серп. 16:06
Прийом пропозицій17 серп. 16:06 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість434 520,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-011258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапелюхи та головні убори
Очікувана вартість1 476,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-010222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапелюхи та головні убори код за ДК 021:2015 - 18440000-5 (Каска пожежна)
Оголошено6 серп. 16:30
Прийом пропозицій6 серп. 16:30 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість434 520,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-002635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапелюхи та головні убори (ДК 021:2015: 18440000-5 — Капелюхи та головні убори)
Ім'я:Наталія СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380937568314, +380937568314 Веб сайт: ЄДРПОУ:04346250Очікувана вартість1 789,25 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-010098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаска захисна
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість2 958,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-007703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗахисні каски
Ім'я:Шаповал Юрій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380503833050 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено14 лип. 14:35
Прийом пропозицій14 лип. 14:35 – 29 лип. 12:00Очікувана вартість199 767,60 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-010219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаска будівельна захисна помаранчева, код ДК 021:2015: 18440000-5 - Капелюхи та головні убори
Очікувана вартість40 950,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-006440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаска захисна
Ім'я:Єлісєєва Ганна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380675309058 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Очікувана вартість2 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-001003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи81-1001 Каска будівел. Master Tool
Очікувана вартість380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-006786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапелюхи та головні убори (Каски захисні)
Ім'я:Кірієнко Ростислав ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612391 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено19 черв. 12:57
Прийом пропозицій19 черв. 12:57 – 29 черв. 14:00Очікувана вартість436 272,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-10-009254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями18440000-5 Капелюхи та головні убори
Оголошено10 черв. 14:49
Прийом пропозицій10 черв. 14:49 – 22 черв. 12:00Очікувана вартість334 416,58 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-08-001751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаски
Ім'я:Ганевич Світлана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385791 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено8 черв. 10:15
Прийом пропозицій8 черв. 10:15 – 16 черв. 14:00Очікувана вартість133 419,36 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-05-001740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 18440000-5 Капелюхи та головні убори (Каска захисна)
Оголошено5 черв. 09:56
Прийом пропозицій5 черв. 09:56 – 17 черв. 10:00Очікувана вартість128 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-008944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГоловні убори
Ім'я:Марченко Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380542659749 Веб сайт: ЄДРПОУ:23293513Оголошено4 черв. 14:31
Прийом пропозицій4 черв. 14:31 – 12 черв. 10:00Очікувана вартість468 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-007433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗахисні каски
Ім'я:Шаповал Юрій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380503833050 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено4 черв. 13:33
Прийом пропозицій4 черв. 13:33 – 19 черв. 12:00Очікувана вартість199 767,60 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-22-008319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаски захисні, головні убори
Оголошено22 трав. 14:20
Прийом пропозицій22 трав. 14:20 – 9 черв. 12:00Очікувана вартість770 136,52 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-21-003199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикаска, щиток (захисні)
Очікувана вартість383,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro