Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18444110-7»
-
ID: UA-2026-08-31-011859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШолом захисний з сіткою і навушниками
Оголошено31 серп. 17:41
Прийом пропозицій31 серп. 17:41 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-008653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШолом захисний з сіткою і навушниками
Оголошено31 серп. 15:31
Прийом пропозицій31 серп. 15:31 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-012648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби індивідуального захисту (шолом захисний)
Очікувана вартість7 457,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотоциклетні шоломи
Очікувана вартість105 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШолом захисний з сіткою і навушниками
Оголошено21 серп. 15:41
Прийом пропозицій21 серп. 15:41 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість653 362,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-011258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапелюхи та головні убори
Очікувана вартість1 476,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМотоциклетні шоломи
Оголошено31 лип. 16:18
Прийом пропозицій31 лип. 16:18 – 8 серп. 00:01Очікувана вартість105 400,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-02-008694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18440000-5 Капелюхи та головні убори (Шолом оператора абразивно-струменевої обробки)
Очікувана вартість43 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-006239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШоломи
Ім'я:Вчерашня Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380688025872 ЄДРПОУ:38830387Очікувана вартість6 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-002959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи костюмів до мюзиклу-фантасмагорії «Комахи» - шоломи
Очікувана вартість12 048,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-001212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШолом захисний з сіткою і навушниками
Оголошено24 черв. 09:40
Прийом пропозицій24 черв. 09:40 – 2 лип. 09:00Очікувана вартість397 950,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-11-013781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи костюмів до мюзиклу-фантасмагорії «Комахи» - страйкбольні шоломи
Очікувана вартість17 024,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-000322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18444111-4 Мотоциклетні шоломи (Мотошолом)
Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-005177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШолом захисний з навушниками «STIHL»
Очікувана вартість1 565,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-007099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШоломи
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-011951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШолом захисний з сіткою і навушниками
Оголошено20 трав. 15:56
Прийом пропозицій20 трав. 15:56 – 28 трав. 09:00Очікувана вартість397 950,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-20-004133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШолом MICH 2000 Assault Shell Helmet
Очікувана вартість13 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-007061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМотоциклетні шоломи
Оголошено19 трав. 13:08
Прийом пропозицій19 трав. 13:08 – 28 трав. 00:01Очікувана вартість102 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-05-011046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШолом захисний
Ім'я:Руцька Марія РостиславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456856098 Факс:+380456856098Веб сайт: ЄДРПОУ:04054961Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-009936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_26Т- 514_18440000-5 Капелюхи та головні убори (Шолом оператора абразивно-струменевої обробки)
Оголошено15 квіт. 15:26
Прийом пропозицій15 квіт. 15:26 – 23 квіт. 15:00Очікувана вартість43 836,77 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась