Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18444000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-011859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШолом захисний з сіткою і навушниками
Оголошено31 серп. 17:41
Прийом пропозицій31 серп. 17:41 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-008653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШолом захисний з сіткою і навушниками
Оголошено31 серп. 15:31
Прийом пропозицій31 серп. 15:31 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-007185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 18440000-5 Капелюхи та головні убори (Каски захисні, підшоломники).
Оголошено28 серп. 14:20
Прийом пропозицій28 серп. 14:20 – 11 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-012648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби індивідуального захисту (шолом захисний)
Очікувана вартість7 457,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапелюхи та головні убори код за ДК 021:2015 - 18440000-5 (Каска пожежна)
Оголошено27 серп. 17:24
Прийом пропозицій27 серп. 17:24 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість445 400,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-27-004786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля спорядження для службових собак
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаски захисні, підшоломники
Оголошено26 серп. 11:50
Прийом пропозицій26 серп. 11:50 – 3 вер. 12:00Очікувана вартість83 470,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-011594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотоциклетні шоломи
Очікувана вартість105 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМаска фехтувальна FIE CтМ 1600Н
Очікувана вартість32 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШолом захисний з сіткою і навушниками
Оголошено21 серп. 15:41
Прийом пропозицій21 серп. 15:41 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість653 362,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-001594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗахисні каски
Оголошено21 серп. 09:58
Прийом пропозицій21 серп. 09:58 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість199 767,60 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-007607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаска пожежна
Оголошено20 серп. 14:07
Прийом пропозицій20 серп. 14:07 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість501 302,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-009930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапелюхи та головні убори код за ДК 021:2015 - 18440000-5 (Каска пожежна)
Оголошено17 серп. 16:06
Прийом пропозицій17 серп. 16:06 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість434 520,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-011258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапелюхи та головні убори
Очікувана вартість1 476,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-011315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗахисні головні убори (каски захисні)
Оголошено7 серп. 18:01
Прийом пропозицій7 серп. 18:01 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість53 664,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-010223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапелюхи та головні убори код за ДК 021:2015 - 18440000-5 (Підкасник (пожежника захисний))
Оголошено6 серп. 16:46
Прийом пропозицій6 серп. 16:46 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість113 300,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-010222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапелюхи та головні убори код за ДК 021:2015 - 18440000-5 (Каска пожежна)
Оголошено6 серп. 16:30
Прийом пропозицій6 серп. 16:30 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість434 520,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-002635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапелюхи та головні убори (ДК 021:2015: 18440000-5 — Капелюхи та головні убори)
Ім'я:Наталія СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380937568314, +380937568314 Веб сайт: ЄДРПОУ:04346250Очікувана вартість1 789,25 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМотоциклетні шоломи
Оголошено31 лип. 16:18
Прийом пропозицій31 лип. 16:18 – 8 серп. 00:01Очікувана вартість105 400,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-006122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшоломник утеплений
Оголошено31 лип. 14:31
Прийом пропозицій31 лип. 14:31 – 11 серп. 12:00Очікувана вартість317 206,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто