Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18443340-1»
-
ID: UA-2026-09-01-001428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКепка з логотипом "Sport for all"
Ім'я:Кристина ФедекаE-mail: [email protected] Телефон: +380669865662, +380501074488 ЄДРПОУ:26529100Очікувана вартість36 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКепки з логотипом
Ім'я:Чарковський Борис ФрідріховичE-mail: [email protected] Телефон: 380668486367 ЄДРПОУ:37416700Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГоловні убори в асортименті
Очікувана вартість6 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКепка з логотипом
Ім'я:Кубишкіна Леся ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380984150954 Факс:+380614399131ЄДРПОУ:25477986Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМерчингова продукція (бейсболки)
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКепки робочі та підшоломники
Оголошено20 серп. 08:37
Прийом пропозицій20 серп. 08:37 – 28 серп. 14:00Очікувана вартість447 909,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-013168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапелюхи та головні убори
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Очікувана вартість198 360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 18440000-5 – Капелюхи та головні убори (ДК 021:2015 – 18443340-1 – Кепки (кепки)
Очікувана вартість2 199,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБейсболка з логотипом КНП «ООЦЕМД і МК» ООР» на замовлення за ДК 021:2015-18440000-5 - Капелюхи та головні убори
Очікувана вартість15 192,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКепки з логотипом міста; код 18443340-1 Кепки за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Очікувана вартість23 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-010936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКепка біла
Ім'я:Траньович Роман МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380500177173,380312631344 ЄДРПОУ:20444745Очікувана вартість8 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-006232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКепка з логотипом
Очікувана вартість73 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-007728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКепки робочі
Ім'я:Яна Римська-ЛищенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380674863317 Веб сайт: ЄДРПОУ:39609111Очікувана вартість79 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-003515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикепка з принтом та символікою університету
Ім'я:Світлана ФілоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380577577227 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071139Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-010409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Кепки з логотипом" (ДК021:2015:18440000-5 Капелюхи та головні убори).
Очікувана вартість3 189,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-009401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКепка, відповідний код 18443340-1.
Ім'я:Левуцька Світлана ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0536758545 Веб сайт: ЄДРПОУ:03351898Очікувана вартість90 297,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-05-000321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКепка, шапка
Ім'я:Деде Дмитро БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380487053440 Факс:+380487053447ЄДРПОУ:35303608Оголошено5 лип. 19:32
Прийом пропозицій5 лип. 19:32 – 21 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість165 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-007962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКепка з логотипом ЛьвДУВС
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-002066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКепки ДК 021:2015 18443340-1
Очікувана вартість13 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-007175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 – 18440000-5 Капелюхи та головні убори (Блайзери та шапки для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, влаштованих на повне державне утримання в НРЦ № 21 Оболонського району м. Києва)
Очікувана вартість18 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro