Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18443320-5»
-
ID: UA-2026-08-21-012362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКепі літнє повсякденне робоче
Оголошено21 серп. 17:29
Прийом пропозицій21 серп. 17:29 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість3 746 297,60 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-011746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГоловні убори для працівників підрозділів перевезення цінностей: кепі літні - 18443320-5; кепі зимові - 18443320-5
Ім'я:Ніна ЛисE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380676526976 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено17 серп. 17:07
Прийом пропозицій17 серп. 17:07 – 26 серп. 11:00Очікувана вартість51 190,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-008884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКепі темно-синього кольору для поліцейських
Ім'я:Строін Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380512498480 Факс:+380512476850ЄДРПОУ:40109016Очікувана вартість81 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-005389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКепі бойове (кашкет польовий)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКепі літнє повсякденне робоче
Оголошено29 лип. 17:44
Прийом пропозицій29 лип. 17:44 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість3 388 262,40 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-25-012070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКепі бойове (кашкет польовий)
Оголошено25 черв. 16:44
Прийом пропозицій1 лип. 10:00 – 6 лип. 10:00Очікувана вартість171 320,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-04-008944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГоловні убори
Ім'я:Марченко Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380542659749 Веб сайт: ЄДРПОУ:23293513Оголошено4 черв. 14:31
Прийом пропозицій4 черв. 14:31 – 12 черв. 10:00Очікувана вартість468 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-012849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГоловні убори, 2 лоти: лот 1 - головні убори для працівників підрозділів відомчої охорони: шапки зимові - 18443300-9; лот 2 - головні убори для працівників підрозділів перевезення цінностей: кепі літні - 18443320-5; кепі зимові - 18443320-5
Ім'я:Ніна ЛисE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380676526976 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено19 трав. 16:22
Прийом пропозицій19 трав. 16:22 – 27 трав. 11:00Очікувана вартість97 960,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-05-008702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапелюхи та головні убори ( 18443320-5 – кепі)
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-12-000187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Капелюхи та головні убори» Код ДК 021:2015 — 18440000-5 Капелюхи та головні убори
Ім'я:Науменко Дмитро МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401485 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено12 квіт. 19:25
Прийом пропозицій12 квіт. 19:25 – 20 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 563 590,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-09-011161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКепі та шапки
Очікувана вартість22 050,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-02-011817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКепі в колористиці «камуфляж», Шапка флісова кольору хакі
Ім'я:Строін Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380512498480 Факс:+380512476850ЄДРПОУ:40109016Очікувана вартість17 091,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-04-008165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання та виготовлення всіх видів обмундирування, спецодягу, захисного одягу
Ім'я:Тетяна Дерев'яненко ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380936923675 ЄДРПОУ:35880938Очікувана вартість24 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-28-002273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКепі бойове (кашкет польовий)
Ім'я:Кривобок Вадим ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380384262576 Факс:+380384263420ЄДРПОУ:08803690Очікувана вартість86 328,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-19-015704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКепі бойове (кашкет польовий)
Ім'я:Костров Олександр ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:34979237Оголошено19 лист. 2025 16:41
Прийом пропозицій25 лист. 2025 11:30 – 28 лист. 2025 16:30Очікувана вартість84 150,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-09-014271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКепі бойове (кашкет польовий)
Ім'я:Костров Олександр ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:34979237Оголошено9 жовт. 2025 16:33
Прийом пропозицій15 жовт. 2025 11:30 – 20 жовт. 2025 16:30Очікувана вартість122 026,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-07-009636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляГоловні убори
Оголошено7 жовт. 2025 14:47
Прийом пропозицій11 жовт. 2025 15:00 – 15 жовт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість405 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-04-005287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГоловні убори для працівників підрозділів перевезення цінностей: кепі літні - 18443320-5, кепі зимові - 18443320-5
Ім'я:Ніна ЛисE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380676526976 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Очікувана вартість84 414,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-04-004665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКепі бойове (кашкет польовий)
Оголошено4 лип. 2025 12:10
Прийом пропозицій4 лип. 2025 12:10 – 12 лип. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість72 498,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-04-000382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКепі бойове (кашкет польовий) з тканини Тип 4 Клас 7, 18440000-5 Капелюхи та головні убори
Оголошено4 черв. 2025 08:50
Прийом пропозицій10 черв. 2025 13:00 – 13 черв. 2025 13:00Очікувана вартість185 350,00 грн
з ПДВЗавершена