Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18443000-6»
-
ID: UA-2026-09-01-001428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКепка з логотипом "Sport for all"
Ім'я:Кристина ФедекаE-mail: [email protected] Телефон: +380669865662, +380501074488 ЄДРПОУ:26529100Очікувана вартість36 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКепки з логотипом
Ім'я:Чарковський Борис ФрідріховичE-mail: [email protected] Телефон: 380668486367 ЄДРПОУ:37416700Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГоловні убори в асортименті
Очікувана вартість6 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКепі літнє повсякденне робоче
Оголошено21 серп. 17:29
Прийом пропозицій21 серп. 17:29 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість3 746 297,60 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-010218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗразок головного убору "Робітник майстерні"; Зразок головного убору "Чорна троянда"; Зразок головного убору "Флорентійка" (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість5 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКепка з логотипом
Ім'я:Кубишкіна Леся ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380984150954 Факс:+380614399131ЄДРПОУ:25477986Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМерчингова продукція (бейсболки)
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБеретний знак загальновійськовий
Ім'я:Олександр ПархоменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380445277638 Веб сайт: ЄДРПОУ:20001823Очікувана вартість73 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКепки робочі та підшоломники
Оголошено20 серп. 08:37
Прийом пропозицій20 серп. 08:37 – 28 серп. 14:00Очікувана вартість447 909,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-012858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями18440000-5– «Капелюхи та головні убори» (Берети темно-синього кольору з кокардою)
Ім'я:Ропай Сергій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:40108616Оголошено18 серп. 17:55
Прийом пропозицій18 серп. 17:55 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість399 600,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-009949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідшоломники літні, підшоломники утеплені.
Оголошено18 серп. 15:30
Прийом пропозицій18 серп. 15:30 – 27 серп. 08:00Очікувана вартість501 908,25 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-011891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШапка-феска (шапка-підшоломник)
Оголошено17 серп. 17:18
Прийом пропозицій21 серп. 19:00 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість60 912,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-011746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГоловні убори для працівників підрозділів перевезення цінностей: кепі літні - 18443320-5; кепі зимові - 18443320-5
Ім'я:Ніна ЛисE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380676526976 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено17 серп. 17:07
Прийом пропозицій17 серп. 17:07 – 26 серп. 11:00Очікувана вартість51 190,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-011682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШапка зимова
Оголошено17 серп. 17:02
Прийом пропозицій21 серп. 18:00 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість175 264,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-013168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапелюхи та головні убори
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Очікувана вартість198 360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 18440000-5 – Капелюхи та головні убори (ДК 021:2015 – 18443340-1 – Кепки (кепки)
Очікувана вартість2 199,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШапка (код за ЄЗС ДК 021:2015:18440000-5 Капелюхи та головні убори)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Очікувана вартість18 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКепі темно-синього кольору для поліцейських
Ім'я:Строін Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380512498480 Факс:+380512476850ЄДРПОУ:40109016Очікувана вартість81 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБейсболка з логотипом КНП «ООЦЕМД і МК» ООР» на замовлення за ДК 021:2015-18440000-5 - Капелюхи та головні убори
Очікувана вартість15 192,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-005967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГоловні убори
Оголошено6 серп. 13:16
Прийом пропозицій6 серп. 13:16 – 15 серп. 13:10Очікувана вартість99 880,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто