Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18440000-5»
-
ID: UA-2026-08-31-011859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШолом захисний з сіткою і навушниками
Оголошено31 серп. 17:41
Прийом пропозицій31 серп. 17:41 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-008653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШолом захисний з сіткою і навушниками
Оголошено31 серп. 15:31
Прийом пропозицій31 серп. 15:31 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-29-000062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБерети та беретні знаки
Оголошено29 серп. 08:52
Прийом пропозицій3 вер. 00:01 – 8 вер. 04:00 -
ID: UA-2026-08-28-007185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 18440000-5 Капелюхи та головні убори (Каски захисні, підшоломники).
Оголошено28 серп. 14:20
Прийом пропозицій28 серп. 14:20 – 11 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-002063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями18440000-5 Капелюхи та головні убори (Каска захисна)
Оголошено28 серп. 10:27
Прийом пропозицій28 серп. 10:27 – 7 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-08-27-012198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапелюхи та головні убори код за ДК 021:2015 - 18440000-5 (Каска пожежна)
Оголошено27 серп. 17:24
Прийом пропозицій27 серп. 17:24 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-006351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКепі літнє повсякденне робоче
Оголошено26 серп. 13:02
Прийом пропозицій26 серп. 13:02 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-004793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаски захисні, підшоломники
Оголошено26 серп. 11:50
Прийом пропозицій26 серп. 11:50 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-17-011522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКокарда (беретний знак)
Оголошено17 серп. 16:51
Прийом пропозицій21 серп. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-17-003076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШапка зимова спеціальна вид 2
Оголошено17 серп. 11:15
Прийом пропозицій21 серп. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-001479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХустка українська
Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКепка з логотипом "Sport for all"
Ім'я:Кристина ФедекаE-mail: [email protected] Телефон: +380669865662, +380501074488 ЄДРПОУ:26529100Очікувана вартість36 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 35110000-8 - "Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання"; 33730000-6 - "Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи"; 18440000-5 - "Капелюхи та головні убори" Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість2 056,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПанама літня
Очікувана вартість18 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШолом зі світлофільтром
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби індивідуального захисту (шолом захисний)
Очікувана вартість7 457,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапелюхи, головні убори.
Очікувана вартість30 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШапка зимова
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПанама літня
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля спорядження для службових собак
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro