Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18424500-2»
-
ID: UA-2026-08-13-008977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавиці зварювальні 10 5IN шкіра чорні р. L 0984310001
Очікувана вартість462,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМоторукавиці
Очікувана вартість43 296,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-009397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРукавички захисні для пожежника
Оголошено6 серп. 15:42
Прийом пропозицій6 серп. 15:42 – 17 серп. 12:00Очікувана вартість99 450,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-007912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавиці робочі спеціального призначення
Очікувана вартість6 292,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-001165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавички трикотажні, захисні, краги зварювальні
Очікувана вартість23 142,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-005384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавички краги червоні
Очікувана вартість5 355,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-001988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавиці краги; Рукавиці краги; Рукавиці краги; Рукавиці краги; Рукавиці краги; Рукавиці краги (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягу )
Очікувана вартість19 937,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-000114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи4508 арт. Долоні Краги зварювальні з підкладкою, синій спилок, розмір 10
Очікувана вартість27 980,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-001593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавиці краги зварювальника р.10,5, довжина 35 см. (червоні)
Ім'я:Даценко Ольга ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989270505 Факс:+380456261135ЄДРПОУ:05536610Очікувана вартість540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-000097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавиці краги червоні
Очікувана вартість24 633,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-002539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавички жіночі синтетичні фіолетові з фіолетовим спіненим латексним покриттям FLL9392 "б" р.8; Рукавички синтетичні салатові з подвійним спіненим латексним зелено-чорним 3/4 покриттям "б" Fll9131 р.9
Ім'я:Хоманчук Галина АнаніївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385630111 Веб сайт: ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість72,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-001744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРукавички та рукавиці в асортименті
Ім'я:Климець Аліна БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263823 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено23 черв. 09:53
Прийом пропозицій23 черв. 09:53 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість587 574,78 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-010072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРобочі рукавиці в асортименті
Ім'я:Остащенко Руслана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380486879204 Веб сайт: ЄДРПОУ:01125672Оголошено22 черв. 15:25
Прийом пропозицій22 черв. 15:25 – 30 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість334 926,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-22-007259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторні матеріали (18420000-9 Аксесуари для одягу)
Очікувана вартість2 585,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-000658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавички замшеві манжет крага
Очікувана вартість257,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-002838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРукавички кріогенні захисні
Ім'я:Кротких Юлія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено8 черв. 10:55
Прийом пропозицій8 черв. 10:55 – 16 черв. 11:00Очікувана вартість16 800,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-18-006560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи4508 арт. Долоні Краги зварювальні з підкладкою, синій спилок, розмір 10, код ДК 021:2015 : 18420000-9 — Аксесуари для одягу
Очікувана вартість25 182,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-000648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавички
Ім'я:Тимчук Людмила ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380680315226 ЄДРПОУ:03356039Очікувана вартість265,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-000014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 18420000-9 Аксесуари для одягу (рукавички краги зварюв)
Очікувана вартість220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-000027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРукавиці робочі замшеві
Ім'я:Олександр ТонконогE-mail: [email protected] Телефон: +380635414024 Веб сайт: ЄДРПОУ:24963810Оголошено5 трав. 05:27
Прийом пропозицій9 трав. 05:27 – 14 трав. 05:27Очікувана вартість6 400,00 грн
з ПДВЗавершена