Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18424400-1»
-
ID: UA-2026-08-27-007572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системирукавиці
Очікувана вартість1 995,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системирукавиці
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАксесуари для одягу
Очікувана вартість910,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавиці, ремені
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системирукавиці робочі
Очікувана вартість120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавиці трикотажні Seven чорні з ПВХ крапкою
Очікувана вартість84,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавиці резин ФБ універсальні М Рукавиці резин ФБ універсальні L
Очікувана вартість1 794,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18424400-1 Рукавиці (рукавиці)
Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерчатки (код за ЄЗС ДК 021:2015:18420000-9 - Аксесуари для одягу)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Очікувана вартість13 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавиці нітрилові 100 шт
Ім'я:Станіславчук Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380680312214 ЄДРПОУ:25316265Очікувана вартість828,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерчатки
Ім'я:Олена Федорівна ВишникE-mail: [email protected] Телефон: +380534594342 Веб сайт: ЄДРПОУ:40202143Очікувана вартість42,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавиці; Рукавиці; Рукавиці (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягу)
Очікувана вартість588,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРукавички кислотостійкі
Оголошено7 серп. 11:23
Прийом пропозицій7 серп. 11:23 – 15 серп. 12:00Очікувана вартість46 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-007912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавиці робочі спеціального призначення
Очікувана вартість6 292,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавиці гумові Помічниця М Рукавиці резинові ФБ універсальні Л
Очікувана вартість333,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-001620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(ПК-26Т_0323_ВО) Рукавички гумові господарчі
Оголошено27 лип. 10:14
Прийом пропозицій27 лип. 10:14 – 4 серп. 18:00Очікувана вартість997 299,20 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-002572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавиці; Рукавиці; Рукавиці; Рукавиці (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягу)
Очікувана вартість710,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-003041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавиці; Рукавиці (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягу)
Очікувана вартість206,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-000709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРукавиці
Ім'я:Бурлаєва Наталія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт: ЄДРПОУ:14309787Оголошено9 лип. 09:28
Прийом пропозицій9 лип. 09:28 – 22 лип. 08:00Очікувана вартість2 399 079,77 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-006513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 18424400-1 Рукавиці (рукавиці)
Очікувана вартість586,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro