Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18424300-0»
-
ID: UA-2026-09-01-006330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдноразові рукавички
Очікувана вартість7 423,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдноразові рукавички
Очікувана вартість46 050,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавички
Ім'я:Катерина СлободянюкE-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Очікувана вартість2 501,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдноразові рукавички
Очікувана вартість575,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиодноразові рукавички
Ім'я:Анцибор Тетяна ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380542331120 Факс:+380542331120Веб сайт: ЄДРПОУ:31499639Очікувана вартість355,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавиці резинові L, Рукавиці резинові ХL,
Очікувана вартість131,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдноразові рукавички нестерильні
Очікувана вартість3 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавички одноразові
Очікувана вартість2 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-003438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавиці гумові Аmbulance
Очікувана вартість35,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-011242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавички медичні одноразові нітрилові
Ім'я:Катерина СлободянюкE-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Очікувана вартість1 220,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-004712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавички нітрилові неопудрені
Ім'я:Драганова Наталія ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384721389 Факс:+380384722558ЄДРПОУ:02004380Очікувана вартість6 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-003019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавички нітрилові оглядові неопудрені р.М
Ім'я:Драганова Наталія ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384721389 Факс:+380384722558ЄДРПОУ:02004380Очікувана вартість1 296,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системирукавички одноразові
Очікувана вартість9 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-008121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдноразові рукавички
Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-002886-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНітрилові рукавички
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-008159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавички одноразові
Очікувана вартість590,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-003192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАксесуари для одягу (Рукавички)
Ім'я:Гордієнко Віталій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612499 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено30 лип. 11:29
Прийом пропозицій30 лип. 11:29 – 7 серп. 14:00Очікувана вартість166 579,17 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-29-006371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдноразові рукавичці (рукавички нітрилові оглядові)
Очікувана вартість24 556,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавички латексні, (ДК 021:2015 18420000 – 9 «Аксесуари для одягу»)
Очікувана вартість1 087,19 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-003768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : ДК 021:2015 (CPV) : 18424300-0 Одноразові рукавички
Очікувана вартість1 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro