Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18412200-2»
-
ID: UA-2026-08-31-004716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиCпортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з регбі в міжнародних змаганнях, ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг, наказ 2280
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 15:12
Прийом пропозицій31 серп. 15:12 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-003567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболка сублімована біла
Очікувана вартість9 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивна футболка
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивна футболка з логотипом відділу молоді та спорту Жмеринської міської ради
Очікувана вартість9 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивна футболка з логотипом відділу молоді та спорту Жмеринської міської ради
Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифутболки спортивні
Очікувана вартість41 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-005163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивні футболки з логотипом "Sport for all"
Ім'я:Кристина ФедекаE-mail: [email protected] Телефон: +380669865662, +380501074488 ЄДРПОУ:26529100Очікувана вартість42 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-010846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання спортивниого одягу на виконання заходів і завдань місцевої програм розвитку фізичної культури і спорту (футболка футбольна ігрова, шорти футбольні ігрові, кофта воротарська, шорти воротарські)
Очікувана вартість18 118,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-003866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання спортивниого одягу на виконання заходів і завдань місцевої програм розвитку фізичної культури і спорту (футболка ігрова, шорти ігрові, гетри ігрові, шкарпетки, кофта голкіпера, шорти голкіпера, кофта тренувальна, кофта парадна, штани парадні, вітрівка, безрукавка, куртка)
Очікувана вартість65 601,03 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-013046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболки спортивні з сублімаційним друком (ДК 021:2015 - 18412200-2 Спортивні футболки)
Очікувана вартість81 914,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-003946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиCпортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з регбі в міжнародних змаганнях, ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг, наказ 2280
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено4 серп. 11:36
Прийом пропозицій4 серп. 11:36 – 12 серп. 10:00Очікувана вартість132 625,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-009051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивна футболка з логотипом
Очікувана вартість28 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-010075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивна форма (футболка дитяча спортивна)
Очікувана вартість19 125,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-003053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиCпортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з регбі в міжнародних змаганнях, ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг, наказ 2280
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено23 лип. 11:04
Прийом пропозицій23 лип. 11:04 – 31 лип. 10:00Очікувана вартість132 625,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-004874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиMACRON WISP (футболка)
Ім'я:Артем'єв Костянтин ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380612862226 ЄДРПОУ:40571081Очікувана вартість82 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-002214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиCпортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з регбі в міжнародних змаганнях, ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг, наказ 2280
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено10 лип. 10:34
Прийом пропозицій10 лип. 10:34 – 19 лип. 22:00Очікувана вартість132 625,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-008692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18410000-6 – Спеціальний одяг (Спортивна форма ТМ JOMA, футболка спортивна ТМ JOMA)
Очікувана вартість30 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-005645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний одяг
Оголошено30 черв. 12:30
Прийом пропозицій30 черв. 12:30 – 8 лип. 17:00Очікувана вартість285 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-007194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 18410000-6 – Спеціальний одяг (Шорти чоловічі Joma NOBEL темно-синій (100053.331) L, шорти чоловічі Joma NOBEL синій (100053.700) 2XL-3XL, шорти чоловічі Joma NOBEL синій (100053.700) L, шорти чоловічі Joma NOBEL синій (100053.700) XL – 18412000-0; футболка спортивна Joma Winner III
синій (103150.73) L, футболка спортивна Joma Winner III жовтий (103150.907) XL, футболка спортивна Joma Winner III жовтий (103150.907) L, футболка спортивна Joma Winner III жовтий (103150.907) 3XL, футболка спортивна Joma Winner III жовтий (103150.907) 2XL – 18412200-2) Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість18 070,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-004524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиCпортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з регбі в міжнародних змаганнях, ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг, наказ 2280
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено16 черв. 11:32
Прийом пропозицій16 черв. 11:32 – 24 черв. 10:00Очікувана вартість159 150,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась