Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18412100-1»
-
ID: UA-2026-08-28-007871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюм спортивний (кофта, штани)
Ім'я:Тищенко Юлія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380456397995 Веб сайт: ЄДРПОУ:38452340Оголошено28 серп. 15:13
Прийом пропозицій28 серп. 15:13 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюм спортивний (тренувальний) (ТС A01XJ.36124-215:2019 (01))
Оголошено27 серп. 17:25
Прийом пропозицій27 серп. 17:25 – 4 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-02-006878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм спортивний зимовий (код за ЄЗС ДК 021:2015:18410000-6 Спеціальний одяг)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Очікувана вартість99 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм спортивний
Очікувана вартість23 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм спортивний (Код 18410000-6 - Спеціальний одяг за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Ім'я:Глива Олеся ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380964840955 Веб сайт: ЄДРПОУ:44905575Очікувана вартість31 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюми спортивні
Ім'я:Якубова Олександра ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384730015 Факс:+380384730015ЄДРПОУ:25879660Очікувана вартість16 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-014151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм спортивний Zeus Воротарський комплект Zeus
Ім'я:Траньович Роман МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380500177173,380312631344 ЄДРПОУ:20444745Очікувана вартість44 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм спортивний, штани спортивні
Ім'я:Філімоненко Юрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380988390768 ЄДРПОУ:03189860Очікувана вартість78 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивні костюми
Очікувана вартість44 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивні костюми для відділення з баскетболу (І ліга)
Оголошено14 серп. 16:37
Прийом пропозицій14 серп. 16:37 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість123 066,66 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-004019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивні костюми
Очікувана вартість99 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-004052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання одягу для учнів з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування
Ім'я:Нездійминога Тетяна АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380989887285 ЄДРПОУ:42674505Очікувана вартість99 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-005875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм спортивний, вітрівка (код за ДК 021-2015 (CPV) 18410000-6)
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-000425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІгова форма
Очікувана вартість39 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-004183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:18412100-1 спортивні костюми (спортивна форма)
Ім'я:Зубак Любов СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380313123008 Факс:+380313123008ЄДРПОУ:02143413Очікувана вартість38 430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-010274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями18410000-6 - Спеціальний одяг (костюм спортивний(тренувальний) (18412100-1 Спортивні костюми))
Оголошено8 лип. 16:26
Прийом пропозицій8 лип. 16:26 – 16 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість246 689,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-008692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18410000-6 – Спеціальний одяг (Спортивна форма ТМ JOMA, футболка спортивна ТМ JOMA)
Очікувана вартість30 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-005097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 18410000-6 Спеціальний одяг (Придбання одягу для учнів з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме: Спортивна форма)
Очікувана вартість59 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-014761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюм спортивний (тренувальний)
Ім'я:Рожанська Олеся ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0322556300 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571340Оголошено30 черв. 18:14
Прийом пропозицій30 черв. 18:14 – 8 лип. 08:00Очікувана вартість195 852,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-005645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний одяг
Оголошено30 черв. 12:30
Прийом пропозицій30 черв. 12:30 – 8 лип. 17:00Очікувана вартість285 000,00 грн
з ПДВЗавершена