Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18412000-0»
-
ID: UA-2026-08-31-010199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивні костюми та футболки за кодом національного класифікатора України 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 18410000-6 Спеціальний одяг
Оголошено31 серп. 16:22
Прийом пропозицій31 серп. 16:22 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний одяг спеціального призначення для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з плавання в ІV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року в м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг), наказ 3600
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 15:56
Прийом пропозицій31 серп. 15:56 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-005793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомбінезони гімнастичні, трико гімнастичне для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гімнастики художньої в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:18410000-6: Спеціальний одяг) (наказ 1649)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 13:50
Прийом пропозицій31 серп. 13:50 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-004716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиCпортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з регбі в міжнародних змаганнях, ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг, наказ 2280
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 15:12
Прийом пропозицій31 серп. 15:12 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-007871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюм спортивний (кофта, штани)
Ім'я:Тищенко Юлія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380456397995 Веб сайт: ЄДРПОУ:38452340Оголошено28 серп. 15:13
Прийом пропозицій28 серп. 15:13 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюм спортивний (тренувальний) (ТС A01XJ.36124-215:2019 (01))
Оголошено27 серп. 17:25
Прийом пропозицій27 серп. 17:25 – 4 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-26-012276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрибків у воду в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг) (наказ 2063)
Оголошено26 серп. 16:40
Прийом пропозицій26 серп. 16:40 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-006060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний одяг спеціального призначення для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гандболу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг) (наказ 3548)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено26 серп. 12:46
Прийом пропозицій26 серп. 12:46 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-011531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрибків на батуті в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг) (наказ 1869)
Оголошено25 серп. 16:13
Прийом пропозицій25 серп. 16:13 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-010819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект кімоно для дзюдо (білого та синього кольору)(дві штуки) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:18410000-6: Спеціальний одяг) (наказ 1815)
Оголошено25 серп. 15:51
Прийом пропозицій25 серп. 15:51 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-24-003310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями18410000-6 - Спеціальний одяг_комплекти волейбольної форми (футболка та шорти) чоловічої
Оголошено24 серп. 12:08
Прийом пропозицій24 серп. 12:08 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-007316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутбольна форма
Очікувана вартість21 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФорма футбольна
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм спортивний
Очікувана вартість23 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм спортивний (Код 18410000-6 - Спеціальний одяг за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Ім'я:Глива Олеся ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380964840955 Веб сайт: ЄДРПОУ:44905575Очікувана вартість31 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболка сублімована біла
Очікувана вартість9 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюми спортивні
Ім'я:Якубова Олександра ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384730015 Факс:+380384730015ЄДРПОУ:25879660Очікувана вартість16 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-014151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм спортивний Zeus Воротарський комплект Zeus
Ім'я:Траньович Роман МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380500177173,380312631344 ЄДРПОУ:20444745Очікувана вартість44 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивна футболка
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм спортивний, штани спортивні
Ім'я:Філімоненко Юрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380988390768 ЄДРПОУ:03189860Очікувана вартість78 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro