Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18400000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-013282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 18410000-6 - Спеціальний одяг (Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі); Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі); Топ медичний (чоловічий); Штани медичні
(чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі); Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі);) Оголошено31 серп. 21:35
Прийом пропозицій31 серп. 21:35 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний одяг спеціального призначення для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу у IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року у м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015: 18410000-6 - Спеціальний одяг), наказ 3371
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 21:28
Прийом пропозицій31 серп. 21:28 – 11 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-011859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШолом захисний з сіткою і навушниками
Оголошено31 серп. 17:41
Прийом пропозицій31 серп. 17:41 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-010199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивні костюми та футболки за кодом національного класифікатора України 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 18410000-6 Спеціальний одяг
Оголошено31 серп. 16:22
Прийом пропозицій31 серп. 16:22 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний одяг спеціального призначення для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з плавання в ІV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року в м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг), наказ 3600
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 15:56
Прийом пропозицій31 серп. 15:56 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-008653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШолом захисний з сіткою і навушниками
Оголошено31 серп. 15:31
Прийом пропозицій31 серп. 15:31 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-005793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомбінезони гімнастичні, трико гімнастичне для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гімнастики художньої в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:18410000-6: Спеціальний одяг) (наказ 1649)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 13:50
Прийом пропозицій31 серп. 13:50 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-004716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиCпортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з регбі в міжнародних змаганнях, ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг, наказ 2280
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено31 серп. 15:12
Прийом пропозицій31 серп. 15:12 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-29-000062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБерети та беретні знаки
Оголошено29 серп. 08:52
Прийом пропозицій3 вер. 00:01 – 8 вер. 04:00 -
ID: UA-2026-08-28-010136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРемінь брючний, вид 2, тип 1 (ДК 021:2015: 18420000-9: Аксесуари для одягу)
Оголошено28 серп. 16:10
Прийом пропозицій3 вер. 19:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюм спортивний (кофта, штани)
Ім'я:Тищенко Юлія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380456397995 Веб сайт: ЄДРПОУ:38452340Оголошено28 серп. 15:13
Прийом пропозицій28 серп. 15:13 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 18440000-5 Капелюхи та головні убори (Каски захисні, підшоломники).
Оголошено28 серп. 14:20
Прийом пропозицій28 серп. 14:20 – 11 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-002063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями18440000-5 Капелюхи та головні убори (Каска захисна)
Оголошено28 серп. 10:27
Прийом пропозицій28 серп. 10:27 – 5 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-08-27-012199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюм спортивний (тренувальний) (ТС A01XJ.36124-215:2019 (01))
Оголошено27 серп. 17:25
Прийом пропозицій27 серп. 17:25 – 4 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-27-012198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапелюхи та головні убори код за ДК 021:2015 - 18440000-5 (Каска пожежна)
Оголошено27 серп. 17:24
Прийом пропозицій27 серп. 17:24 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлискавки та Ґудзики для одягу
Ім'я:Ференчук Ірина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380486365185 Факс:+380486365185ЄДРПОУ:33113264Оголошено27 серп. 17:07
Прийом пропозицій27 серп. 17:07 – 12 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-003437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСпеціальний одяг
Ім'я:Кириченко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380669825115 ЄДРПОУ:24976272Оголошено27 серп. 11:14
Прийом пропозицій3 вер. 08:00 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-001391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКостюм спеціальний літній (Тип Б2) з тканини Тип 4, Клас 7, РЗ 2, комплектність: елементи №1-3
Оголошено27 серп. 09:51
Прийом пропозицій2 вер. 09:39 – 5 вер. 09:40 -
ID: UA-2026-08-26-012276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрибків у воду в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг) (наказ 2063)
Оголошено26 серп. 16:40
Прийом пропозицій26 серп. 16:40 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-006351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКепі літнє повсякденне робоче
Оголошено26 серп. 13:02
Прийом пропозицій26 серп. 13:02 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення