Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18333000-2»
-
ID: UA-2026-08-19-003427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСорочки поло
Очікувана вартість80 465,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-006183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболки з логотипом
Очікувана вартість181 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-010751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФуфайка з коміром
Оголошено30 лип. 18:48
Прийом пропозицій30 лип. 18:48 – 7 серп. 09:00Очікувана вартість9 633 652,12 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-23-006386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСувенірна продукція для забезпечення проведення протокольних та офіційних заходів (сорочки поло з логотипом)
Очікувана вартість63 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-001443-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболки і поло для задруку
Ім'я:Пригода Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Очікувана вартість44 991,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-012102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоло Kelme Real темно-синє
Ім'я:Траньович Роман МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380500177173,380312631344 ЄДРПОУ:20444745Очікувана вартість3 675,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-004109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФутболки та сорочки
Ім'я:Муштук Олена ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263828 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено7 лип. 11:54
Прийом пропозицій7 лип. 11:54 – 21 лип. 10:00Очікувана вартість321 760,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-002310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 18330000-1 по ДК 021:2015 - Футболки та сорочки (Футболки та сорочки), РПЗ-9.252.
Оголошено30 черв. 10:29
Прийом пропозицій30 черв. 10:29 – 14 лип. 10:00Очікувана вартість352 573,10 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-012049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод за ДК 021:2015: 18330000-1 - Футболки та сорочки , Медичні футболки поло
Очікувана вартість34 710,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-001968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСорочки чоловічі білі; Поло чоловіче; Футболки чоловічі (до прем'єри "Паяци")
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість13 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-005272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСорочка поло сіра Код ДК 021:2015 18330000-1 Футболки та сорочки
Ім'я:Бондарчук Валерія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432595593 ЄДРПОУ:34849038Очікувана вартість12 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-003676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСорочка з коміром Поло
Очікувана вартість7 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-012308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичне поло жіноче червоне NEW, M; медичне поло жіноче червоне NEW, L; медичне поло жіноче червоне NEW, XL; медичне поло жіноче червоне NEW, 2XL; медичне поло жіноче червоне NEW, 3XL; медичне поло жіноче червоне NEW, 4XL; медичне поло чоловіче червоне NEW, 3XL
Ім'я:Сапріна Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0972368295 Веб сайт: ЄДРПОУ:01992376Очікувана вартість17 667,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-004139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРубахи чоловічі; Поло чоловіче; Блуза жіноча (до прем'єри "Паяци")
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість11 370,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-014514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФуфайка з коміром
Оголошено5 трав. 17:32
Прийом пропозицій5 трав. 17:32 – 13 лип. 09:00Очікувана вартість11 560 382,55 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-05-009340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари першої необхідності (одяг) для підопічних інтернатних установ: Теніска чоловіча
Очікувана вартість47 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-005276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФутболка з логотипом, сорочка поло (довгий рукав)
Оголошено23 квіт. 11:37
Прийом пропозицій23 квіт. 11:37 – 1 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість562 038,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-16-011661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболки та сорочки (футболки)
Очікувана вартість82 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-10-008771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСорочка поло
Оголошено10 квіт. 15:09
Прийом пропозицій16 квіт. 10:00 – 21 квіт. 10:00Очікувана вартість606 804,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-08-011802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФуфайка з коміром
Оголошено8 квіт. 15:52
Прийом пропозицій8 квіт. 15:52 – 1 трав. 09:00Очікувана вартість11 208 981,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась