Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18332000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-007250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСорочка (код за ЄЗС ДК 021:2015:18330000-1 Футболки та сорочки)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Очікувана вартість42 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСорочка вишивана
Очікувана вартість4 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖіноча вишита блуза
Очікувана вартість13 090,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСорочки та футболки, 2 лоти: лот 1 - футболки для працівників підрозділів відомчої охорони: футболки поло - 18331000-8; лот 2 - сорочки та фуфайки для працівників підрозділів перевезення цінностей: сорочки з довгими рукавами - 18332000-5; сорочки з короткими рукавами - 18332000-5; фуфайки -
18331000-8 Ім'я:Катерина СпівакE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380503134594 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено19 серп. 15:51
Прийом пропозицій19 серп. 15:51 – 31 серп. 11:00Очікувана вартість794 550,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-23-007132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСорочки
Очікувана вартість16 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-004870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрезентаційна сувенірна продукція (сорочка чоловіча вишита) (код за ЄЗС ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочки)
Очікувана вартість3 096,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-010287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖіноча вишиванка з натуральної тканини «Ягідки калини» з червоною вишивкою від ТМ КАЛИНА (в розмірах), код 18330000-1 Футболки та сорочки, за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, відповідний код – 18332000-5
Ім'я:Кириленко Світлана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384233492 Факс:+380384233460ЄДРПОУ:33977899Очікувана вартість30 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-007600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСорочки дівочі вишиті
Очікувана вартість99 990,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-006921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 – 18330000-1 Футболки та сорочки (Футболки, вишиванки, сорочки та блузи для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, влаштованих на повне державне утримання в НРЦ № 21 Оболонського району м. Києва)
Очікувана вартість99 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-002310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 18330000-1 по ДК 021:2015 - Футболки та сорочки (Футболки та сорочки), РПЗ-9.252.
Оголошено30 черв. 10:29
Прийом пропозицій30 черв. 10:29 – 14 лип. 10:00Очікувана вартість352 573,10 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-008344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСорочки, футболки
Очікувана вартість2 770,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-011803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСорочка вишиванка чоловіча
Ім'я:Немченко Дарія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380985767410 ЄДРПОУ:37411628Очікувана вартість1 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-005955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСорочки чоловічі однотонні; Сорочки поліцейські (до прем'єри "Паяци")
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість32 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-007347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСорочка жіноча (вишиванка)
Ім'я:Бескупська Людмила ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385542273 Факс:+380385542271ЄДРПОУ:41846458Очікувана вартість3 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-012252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСорочка чоловіча однотонна
Очікувана вартість798,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-13-000039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСорочки чоловічі; Футболки чоловічі (до прем'єри "Паяци")
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість14 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-001968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСорочки чоловічі білі; Поло чоловіче; Футболки чоловічі (до прем'єри "Паяци")
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість13 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-004200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-18330000-1 - Футболки та сорочки
Ім'я:Катерина ШаріповаE-mail: [email protected] Телефон: +380733338236, +380964979063 ЄДРПОУ:04590056Очікувана вартість3 740,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-003412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 18330000-1 Футболки та сорочки (Сорочка тепла, футболка)
Очікувана вартість98 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-009571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015:18330000-5 – Футболки та сорочки (Сорочки на короткий рукав, сорочки бавовняні на довгий рукав, футболки)
Ім'я:Бучковський Андрій РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380979291232 Факс:+380323865747ЄДРПОУ:03188949Оголошено28 трав. 15:29
Прийом пропозицій28 трав. 15:29 – 8 черв. 10:00Очікувана вартість199 000,00 грн
з ПДВЗавершена