Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18331000-8»
-
ID: UA-2026-09-01-003581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболка, колір білий з принтом код ДК 021:2015 "18330000-1 Футболки та сорочки"
Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифутболки
Ім'я:Мотович Людмила ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382657380 Факс:+380382657380ЄДРПОУ:39816211Очікувана вартість5 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-012015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболка ігрова Zeus Футболка-поло Zeus
Ім'я:Траньович Роман МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380500177173,380312631344 ЄДРПОУ:20444745Очікувана вартість36 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболка біла з зображенням «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ».
Очікувана вартість23 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболки
Очікувана вартість4 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболки з логотипом
Ім'я:Чарковський Борис ФрідріховичE-mail: [email protected] Телефон: 380668486367 ЄДРПОУ:37416700Очікувана вартість48 645,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидитячі футболки
Очікувана вартість7 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-013074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФутболки з логотипом за кодом ДК 021:2015 - 18330000-1 Футболки та сорочки національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Оголошено21 серп. 21:57
Прийом пропозицій21 серп. 21:57 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість35 100,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-010751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболки поло
Ім'я:Турчина Юлія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380382719529,380976019604 ЄДРПОУ:22785496Очікувана вартість13 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболка з логотипом
Ім'я:Кубишкіна Леся ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380984150954 Факс:+380614399131ЄДРПОУ:25477986Очікувана вартість5 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання футболки , брелоки
Ім'я:Олена ПідгорнаE-mail: [email protected] Телефон: +380563675428, +380563673224 ЄДРПОУ:23067372Очікувана вартість9 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболки з принтом
Очікувана вартість27 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФутболка чорна "ОХОРОНА"
Оголошено20 серп. 11:00
Прийом пропозицій26 серп. 14:00 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість36 855,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-008672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСорочки та футболки, 2 лоти: лот 1 - футболки для працівників підрозділів відомчої охорони: футболки поло - 18331000-8; лот 2 - сорочки та фуфайки для працівників підрозділів перевезення цінностей: сорочки з довгими рукавами - 18332000-5; сорочки з короткими рукавами - 18332000-5; фуфайки -
18331000-8 Ім'я:Катерина СпівакE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380503134594 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено19 серп. 15:51
Прийом пропозицій19 серп. 15:51 – 31 серп. 11:00Очікувана вартість794 550,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-008136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболки з нанесенням
Очікувана вартість34 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболка (Код ДК 021:2015 - 18330000-1 Футболки та сорочки)
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболка поло (Код 18330000-1 - Футболки та сорочки за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямифутболки, Код за ДК 021:2015: 18330000-1 — Футболки та сорочки
Ім'я:Наталія ОбуховськаE-mail: [email protected] Телефон: +380636762278 Веб сайт: ЄДРПОУ:03188381Оголошено17 серп. 15:13
Прийом пропозицій17 серп. 15:13 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість158 333,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-001317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання одягу для змагання (футболки з принтом)
Очікувана вартість5 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-008199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболка з лого біла ( серце + спина А3); Футболка з лого чорна ( серце + спина А3);
Очікувана вартість13 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro