Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18330000-1»
-
ID: UA-2026-09-03-009680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФуфайка з короткими рукавами спеціальна
Оголошено3 вер. 14:53
Прийом пропозицій9 вер. 00:00 – 25 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями18330000-1 Футболки та сорочки (Футболки)
Оголошено31 серп. 10:16
Прийом пропозицій31 серп. 10:16 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-20-007724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСорочка трикотажна з короткими рукавами темно-синього кольору, сорочка трикотажна з короткими рукавами кольору хакі (5 лотів)
Ім'я:Вячеслав ЖукE-mail: [email protected] Телефон: +380442547937, +380442547963 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108578Оголошено20 серп. 14:12
Прийом пропозицій20 серп. 14:12 – 10 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-03-015440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболки з логотипом за кодом ДК 021:2015 - 18330000-1 Футболки та сорочки національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Очікувана вартість35 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 - 18330000-1 Футболки та сорочки (футболки)
Очікувана вартість29 295,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015:18330000-1 Футболки та сорочки (вишиті сорочки для хлопців)
Очікувана вартість21 582,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиворотарські футболки
Очікувана вартість3 626,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифутболки
Очікувана вартість25 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболка
Очікувана вартість22 443,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболки
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВишита сорочка для хлопчика (вишиванка), вишита сорочка для дівчинки (вишиванка) ДК 021:2015 18330000-1-футболки та сорочки.
Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболки з логотипом громади (модель: Оверсайз полегшені; склад тканини: 95% бавовна, 5% еластан; щільність не менше 200 г/м²; з нанесенням індивідуального принту) для відзначення та нагородження під час проведення державних, міських, професійних свят та пам’ятних дат (згідно реалізації заходів
Програми економічного та соціального розвитку Лозно-Олександрівської селищної територіальної громади на 2025-2027 рік Очікувана вартість7 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболки бавовняні з нанесенням логотипу «Квіт хореографічних традицій Поділля: цифрова колекція подільських народно-сценічних танців»
Очікувана вартість20 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболки ігрові та тренувальні
Очікувана вартість67 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболки
Очікувана вартість12 725,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдяг для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування: ( сорочка ) код ДК 021:2015 18330000-1 Футболки та сорочки
Ім'я:Олександр КириченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380936329245 Веб сайт: ЄДРПОУ:41852055Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдяг для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування: ( блузка/сорочка ) код ДК 021:2015 18330000-1 Футболки та сорочки
Ім'я:Олександр КириченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380936329245 Веб сайт: ЄДРПОУ:41852055Очікувана вартість3 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифутболки з логотипом
Очікувана вартість8 660,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСорочка (код за ЄЗС ДК 021:2015:18330000-1 Футболки та сорочки)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Очікувана вартість42 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСорочка чоловіча вишита
Ім'я:Романій Олена АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380636603252 Факс:+380636603252ЄДРПОУ:44050930Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro