Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18320000-8»
-
ID: UA-2026-08-31-007626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: - 18320000-8 Бюстгальтери, корсети, підв’язки та подібні вироби (Бюстгалтер компресійний післяопераційний після маммопластики)
Ім'я:Едуард ОскольськийE-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт: ЄДРПОУ:02011976Оголошено31 серп. 15:00
Прийом пропозицій31 серп. 15:00 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-21-008122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015- 18320000-8- Бюстгальтери, корсети, підв’язки та подібні вироби
Ім'я:Катерина ШаріповаE-mail: [email protected] Телефон: +380733338236, +380964979063 ЄДРПОУ:04590056Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБюстгальтери, корсети, підв’язки та подібні вироби (Топ-ліф (р.S-M, р.L-XL, р.A, р.4XL-5XL))
Очікувана вартість12 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 18320000-8 - Бюстгальтери, корсети, підв’язки та подібні вироби (топ бюстгалтер ).
Очікувана вартість97 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-004253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБюстгальтери, корсети, підв’язки та подібні вироби (Бюст Е-100см; Бюст F- 85-90см; Бюст А -70-90см; Бюст С -105см; Бюст В -70-85см; Бюст С-80-95см)
Очікувана вартість8 740,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-002011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБюстгальтер (код за ЄЗС ДК 021-2015 18320000-8 - Бюстгальтери, корсети, підв’язки та подібні вироби)
Ім'я:Кравченко Тетяна ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380681504166 Факс:+380464425151ЄДРПОУ:05265832Очікувана вартість3 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-007483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 – 18320000-8 Бюстгальтери, корсети, підв’язки та подібні вироби (Бюстгальтери для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, влаштованих на повне державне утримання в НРЦ № 21 Оболонського району м. Києва)
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-008222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБоді
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-002913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБюстгалтери
Очікувана вартість92 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-012767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНакладки д/грудей силікон
Очікувана вартість39,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-008535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлечики (Код ДК 021:2015: 18320000-8 - Бюстгальтери, корсети, підв’язки та подібні вироби)
Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-008292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСилікон пуш-ап (Код ДК 021:2015: 18320000-8 - Бюстгальтери, корсети, підв’язки та подібні вироби)
Очікувана вартість5 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-004085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСеконд-Хенд
Очікувана вартість11,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-001785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБюстгалтери та топи жіночі
Очікувана вартість99 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-001511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКорсети
Очікувана вартість56 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-002365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБоді
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-002630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКорсетка жіноча до національного костюму "Полісся"
Очікувана вартість4 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-003811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдяг хореографічний для балету, а саме: бандаж Sansha чоловічий тілесного кольору
Очікувана вартість31 280,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-001218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпідня білизна (бюстгалтери)
Очікувана вартість63 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-006135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект білизни
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro