Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18318400-5»
-
ID: UA-2026-08-26-006606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОдяг
Оголошено26 серп. 13:19
Прийом пропозицій26 серп. 13:19 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-003164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки напіввовняні жіночі, колготи жіночі бавовняні, майка жіноча натільна подовжена, піжама нічна жіноча утеплена, труси жіночі, панталони жіночі, халат велюровий)
Ім'я:Анастасія ЛямченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380991250371 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189239Очікувана вартість411 165,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки напіввовняні жіночі, колготи жіночі бавовняні, майка жіноча натільна подовжена, піжама нічна жіноча утеплена, труси жіночі, панталони жіночі, халат велюровий)
Ім'я:Анастасія ЛямченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380991250371 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189239Оголошено12 серп. 17:09
Прийом пропозицій12 серп. 17:09 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість417 900,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-001820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18310000-5 – Спідня білизна (Гетри JAKO Tube socks 3401, Майка JAKO Jersey One 4200)
Очікувана вартість31 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-010275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015:18310000-5 – Спідня білизна (Труси чоловічі, труси жіночі, майки чоловічі, майки жіночі, білизна чоловіча, піжами чоловічі, піжами жіночі, рейтузи жіночі, колготи жіночі, халати жіночі велюрові, шкарпетки)
Ім'я:Бучковський Андрій РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380979291232 Факс:+380323865747ЄДРПОУ:03188949Оголошено23 черв. 15:20
Прийом пропозицій23 черв. 15:20 – 1 лип. 09:30Очікувана вартість198 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-13-000036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМайки чоловічі (до прем'єри "Паяци")
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість3 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-012434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 18310000-5 Спідня білизна (Спідня білизна для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштованих на повне державне утримання в Навчально-реабілітаційному центрі № 21 Оболонського району м. Києва)
Оголошено4 черв. 16:19
Прийом пропозицій4 черв. 16:19 – 12 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість132 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-009043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015:18310000-5 – Спідня білизна (Труси чоловічі, труси жіночі, майки чоловічі, майки жіночі, білизна чоловіча, піжами чоловічі, піжами жіночі, рейтузи жіночі, колготи жіночі, халати жіночі велюрові, шкарпетки)
Ім'я:Бучковський Андрій РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380979291232 Факс:+380323865747ЄДРПОУ:03188949Оголошено28 трав. 15:15
Прийом пропозицій28 трав. 15:15 – 8 черв. 09:30Очікувана вартість309 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-05-013846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруси жіночі (плавки), труси жіночі (панталони), сорочка нічна, майка жіноча (код за ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) 18310000-5 Спідня білизна)
Очікувана вартість53 625,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-009629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари першої необхідності (одяг) для підопічних інтернатних установ: Білизна натільна чоловіча, труси чоловічі, майки чоловічі
Очікувана вартість49 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-008795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 18310000-5 Спідня білизна
Оголошено28 квіт. 14:19
Прийом пропозицій28 квіт. 14:19 – 6 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість263 720,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-14-001884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпідня білизна, код ДК 021:2015 18310000-5 спідня білизна
Очікувана вартість99 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-005542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруси, майки, колготки ( код за ЄЗС ДК 021:2015:18310000-5 Спідня білизна)
Очікувана вартість96 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-09-004258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпідня білизна (труси чоловічі, шкарпетки демісезоні чоловічі, майки чоловічі)
Очікувана вартість39 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-09-000316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруси, панталони, Майки (подовжені)
Ім'я:Філімоненко Юрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380988390768 ЄДРПОУ:03189860Очікувана вартість49 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-000742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18310000-5 - Спідня білизна (халати,труси, сорочки, носки)
Ім'я:Дрина Раїса ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380956538764 Факс:+380337995245ЄДРПОУ:03188180Очікувана вартість67 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-27-004376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМайка
Очікувана вартість4 130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-009160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпідня білизна
Очікувана вартість24 968,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-04-008672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпідня білизна, майка, труси чоловічі(ДК 021:2015: 18310000-5 — Спідня білизна)
Очікувана вартість67 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-21-012082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМайка біла хб. 36р.-1шт;Майка біла хб. 38р.-3шт;Майка біла хб.44р.-2шт;Майка біла хб.48р.-1шт;Майка біла хб. 50р.-3шт. Одяг для вистави "Фреді Мерк'юрі-Forever!"
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro