Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18318000-1»
-
ID: UA-2026-09-02-003164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки напіввовняні жіночі, колготи жіночі бавовняні, майка жіноча натільна подовжена, піжама нічна жіноча утеплена, труси жіночі, панталони жіночі, халат велюровий)
Ім'я:Анастасія ЛямченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380991250371 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189239Очікувана вартість411 165,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання білизни для підопічних (нічні сорочки жіночі бавовняні з коротким рукавом р.46-54) ДК 021:2015:18318000-1
Очікувана вартість26 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання білизни для підопічних (нічні сорочки жіночі Кокетка супербатал великого розміру з коротким рукавом р.60-70, нічні сорочки жіночі Кокетка батал з коротким рукавом р.56-58) ДК 021:2015:18318000-1
Очікувана вартість25 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОдяг
Оголошено26 серп. 13:19
Прийом пропозицій26 серп. 13:19 – 3 вер. 10:00Очікувана вартість277 967,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-002387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 18310000-5 Спідня білизна ( сорочка нічна жіноча )
Очікувана вартість3 735,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки напіввовняні жіночі, колготи жіночі бавовняні, майка жіноча натільна подовжена, піжама нічна жіноча утеплена, труси жіночі, панталони жіночі, халат велюровий)
Ім'я:Анастасія ЛямченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380991250371 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189239Оголошено12 серп. 17:09
Прийом пропозицій12 серп. 17:09 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість417 900,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-007976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм натільний, шкарпетки (код за ЄЗС ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизна)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Очікувана вартість70 335,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-000011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи1831:(2026) - ДК 021:2015:18310000-5 - Спідня білизна (Халат робочий TORNADO Грета чол. р. XL зріст 3-4 темно-синій)
Очікувана вартість2 396,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-005608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизна (сорочка нічна жіноча трикотажна 48 р., 50 р., 52 р., 54 р., 56 р., 66 р., сорочка нічна жіноча тепла 48 р., 50 р., 52 р., 54 р., 56 р., 66 р., халат велюровий 48 р., 50 р., 52 р., 54 р., 56 р., 66 р., халат трикотажний 48 р., 50 р., 52 р., 54 р., 56 р., 66
р., труси жіночі 48 р., 50 р., 52 р., 54 р., 56 р., 66 р., труси чоловічі 52 р., 54 р., гамаші жіночі на хутрі 48 р., 50 р., 52 р., 54 р., 56 р., 66 р., панчохи жіночі 25-27 р, шкарпетки жіночі махрові 39 р., шкарпетки чоловічі махрові 41 р., підштаники чоловічі 52 р., 54 р.) Очікувана вартість33 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-001820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18310000-5 – Спідня білизна (Гетри JAKO Tube socks 3401, Майка JAKO Jersey One 4200)
Очікувана вартість31 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-002224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання білизни для підопічних (шкарпетки жіночі) ДК 021:2015:18318000-1
Очікувана вартість12 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-002124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання білизни для підопічних (труси жіночі трикотажні) ДК 021:2015:18318000-1
Очікувана вартість38 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-002053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання білизни для підопічних (сорочки нічні жіночі трикотажні) ДК 021:2015:18318000-1
Очікувана вартість35 602,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-002828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХалати код за ДК 021:2015: 18318200-3 (Спецодяг для засуджених (Халат)
Очікувана вартість597,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-010275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015:18310000-5 – Спідня білизна (Труси чоловічі, труси жіночі, майки чоловічі, майки жіночі, білизна чоловіча, піжами чоловічі, піжами жіночі, рейтузи жіночі, колготи жіночі, халати жіночі велюрові, шкарпетки)
Ім'я:Бучковський Андрій РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380979291232 Факс:+380323865747ЄДРПОУ:03188949Оголошено23 черв. 15:20
Прийом пропозицій23 черв. 15:20 – 1 лип. 09:30Очікувана вартість198 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-007722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХалат ABC Muslin р. one size білий
Очікувана вартість4 776,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-13-000036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМайки чоловічі (до прем'єри "Паяци")
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість3 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-012434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 18310000-5 Спідня білизна (Спідня білизна для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштованих на повне державне утримання в Навчально-реабілітаційному центрі № 21 Оболонського району м. Києва)
Оголошено4 черв. 16:19
Прийом пропозицій4 черв. 16:19 – 12 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість132 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-003448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 18310000-5 Спідня білизна(труси жіночі, колготи, шкарпетки, халати, нічні сорочки)
Очікувана вартість99 455,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-007676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпідня білизна (спідня білизна, піжами, шкарпетки, халати)
Оголошено1 черв. 14:39
Прийом пропозицій1 черв. 14:39 – 10 черв. 09:30Очікувана вартість344 700,00 грн
з ПДВЗавершена