Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18317000-4»
-
ID: UA-2026-08-26-006606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОдяг
Оголошено26 серп. 13:19
Прийом пропозицій26 серп. 13:19 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-003164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки напіввовняні жіночі, колготи жіночі бавовняні, майка жіноча натільна подовжена, піжама нічна жіноча утеплена, труси жіночі, панталони жіночі, халат велюровий)
Ім'я:Анастасія ЛямченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380991250371 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189239Очікувана вартість411 165,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкарпетки в рамках участі національної збірної команди України в ІV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року в м. Дакар
Очікувана вартість50 994,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкарпетки
Очікувана вартість274,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання товару (шкарпетки)
Очікувана вартість14 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 18317000-4 Шкарпетки (шкарпетки з нанесеним зображенням)
Очікувана вартість79 430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки напіввовняні жіночі, колготи жіночі бавовняні, майка жіноча натільна подовжена, піжама нічна жіноча утеплена, труси жіночі, панталони жіночі, халат велюровий)
Ім'я:Анастасія ЛямченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380991250371 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189239Оголошено12 серп. 17:09
Прийом пропозицій12 серп. 17:09 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість417 900,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-007976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм натільний, шкарпетки (код за ЄЗС ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизна)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Очікувана вартість70 335,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-004399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШкарпетки гандбольні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гандболу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 18310000-5 — Спідня білизна) (наказ 3548)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено27 лип. 12:13
Прийом пропозицій27 лип. 12:13 – 4 серп. 09:00Очікувана вартість31 320,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-007936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпідня білизна (шкарпетки чоловічі)
Очікувана вартість814,79 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-006629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкарпетки (ДК 021:2015-18317000-4 шкарпетки) для забезпечення підготовки і участі офіційної делегації студентської збірної команди України у Європейських університетських іграх (European Universities Games 2026) у м. Салерно (Італійська Республіка), згідно з кошторисом № 17, затвердженого наказом
ВГО «Спортивна студентська спілка України» № 17/26-заг від 24.06.2026 року. Очікувана вартість10 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-011040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкарпетки жіночі (пара)
Очікувана вартість13 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-006616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкарпетки з логотипом громади
Очікувана вартість23 092,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-008308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШкарпетки (ДК 021:2015-18317000-4 шкарпетки) для забезпечення участі офіційної делегації студентської збірної команди України для участі у чемпіонаті світу серед університетів (FISU World University Championships) з паделу у м. Малага (Королівство Іспанія), згідно з кошторисом № 10, що затверджений
наказом ВГО «Спортивна студентська спілка України» № 10/26-заг від 18.06.2026 року. Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-007203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 18310000-5 - Спідня білизна (шкарпетки, труси)
Очікувана вартість1 053,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-003999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШкарпетки гандбольні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гандболу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 18310000-5 — Спідня білизна) (наказ 3548)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено10 лип. 11:41
Прийом пропозицій10 лип. 11:41 – 20 лип. 09:00Очікувана вартість31 320,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-005608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизна (сорочка нічна жіноча трикотажна 48 р., 50 р., 52 р., 54 р., 56 р., 66 р., сорочка нічна жіноча тепла 48 р., 50 р., 52 р., 54 р., 56 р., 66 р., халат велюровий 48 р., 50 р., 52 р., 54 р., 56 р., 66 р., халат трикотажний 48 р., 50 р., 52 р., 54 р., 56 р., 66
р., труси жіночі 48 р., 50 р., 52 р., 54 р., 56 р., 66 р., труси чоловічі 52 р., 54 р., гамаші жіночі на хутрі 48 р., 50 р., 52 р., 54 р., 56 р., 66 р., панчохи жіночі 25-27 р, шкарпетки жіночі махрові 39 р., шкарпетки чоловічі махрові 41 р., підштаники чоловічі 52 р., 54 р.) Очікувана вартість33 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-001820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18310000-5 – Спідня білизна (Гетри JAKO Tube socks 3401, Майка JAKO Jersey One 4200)
Очікувана вартість31 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-006841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШкарпетки гандбольні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гандболу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 18310000-5 — Спідня білизна) (наказ 3548)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено30 черв. 13:24
Прийом пропозицій30 черв. 13:24 – 8 лип. 09:00Очікувана вартість37 584,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-24-007113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпідня білизна (Спідня білизна (труси, майка), шкарпетки літні, шкарпетки зимові )
Ім'я:АНТОНЧИК Ірина ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432327338 Факс:+380432327337Веб сайт: ЄДРПОУ:38821236Оголошено24 черв. 14:28
Прийом пропозицій24 черв. 14:28 – 2 лип. 10:00Очікувана вартість407 564,99 грн
з ПДВЗавершена