Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18316000-7»
-
ID: UA-2026-09-03-001368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолготи
Ім'я:Філімоненко Юрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380988390768 ЄДРПОУ:03189860Очікувана вартість16 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки напіввовняні жіночі, колготи жіночі бавовняні, майка жіноча натільна подовжена, піжама нічна жіноча утеплена, труси жіночі, панталони жіночі, халат велюровий)
Ім'я:Анастасія ЛямченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380991250371 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189239Очікувана вартість411 165,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки напіввовняні жіночі, колготи жіночі бавовняні, майка жіноча натільна подовжена, піжама нічна жіноча утеплена, труси жіночі, панталони жіночі, халат велюровий)
Ім'я:Анастасія ЛямченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380991250371 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189239Оголошено12 серп. 17:09
Прийом пропозицій12 серп. 17:09 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість417 900,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-011224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБалетне персикове трико (колготи) з отвором на стопі (код ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизна)
Очікувана вартість10 125,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолготи -1шт сценічна частина костюма
Очікувана вартість294,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-010561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтани літні жіночі
Ім'я:Балагур Леоніда ЛюдвигівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380980086491 Факс:+380385329336ЄДРПОУ:26158425Очікувана вартість2 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-008182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапронові колготи
Очікувана вартість2 334,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-010275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015:18310000-5 – Спідня білизна (Труси чоловічі, труси жіночі, майки чоловічі, майки жіночі, білизна чоловіча, піжами чоловічі, піжами жіночі, рейтузи жіночі, колготи жіночі, халати жіночі велюрові, шкарпетки)
Ім'я:Бучковський Андрій РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380979291232 Факс:+380323865747ЄДРПОУ:03188949Оголошено23 черв. 15:20
Прийом пропозицій23 черв. 15:20 – 1 лип. 09:30Очікувана вартість198 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-009642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолготи (код ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизна)
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-012434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 18310000-5 Спідня білизна (Спідня білизна для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштованих на повне державне утримання в Навчально-реабілітаційному центрі № 21 Оболонського району м. Києва)
Оголошено4 черв. 16:19
Прийом пропозицій4 черв. 16:19 – 12 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість132 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-003448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 18310000-5 Спідня білизна(труси жіночі, колготи, шкарпетки, халати, нічні сорочки)
Очікувана вартість99 455,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-007676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпідня білизна (спідня білизна, піжами, шкарпетки, халати)
Оголошено1 черв. 14:39
Прийом пропозицій1 черв. 14:39 – 10 черв. 09:30Очікувана вартість344 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-31-000070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпідня білизна
Очікувана вартість99 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-009043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015:18310000-5 – Спідня білизна (Труси чоловічі, труси жіночі, майки чоловічі, майки жіночі, білизна чоловіча, піжами чоловічі, піжами жіночі, рейтузи жіночі, колготи жіночі, халати жіночі велюрові, шкарпетки)
Ім'я:Бучковський Андрій РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380979291232 Факс:+380323865747ЄДРПОУ:03188949Оголошено28 трав. 15:15
Прийом пропозицій28 трав. 15:15 – 8 черв. 09:30Очікувана вартість309 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-28-005184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолготи (код ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизна)
Очікувана вартість705,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-010076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолготи жіночі. Елементи костюмів до вистав театру
Очікувана вартість2 574,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-003813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолготи жіночі
Ім'я:Марія КонстантиноваE-mail: [email protected] Телефон: +380487375415 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224809Очікувана вартість593,59 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-004186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдяг хореографічний для балету, а саме: трико Sansha жіноче тілесного кольору
Очікувана вартість26 460,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-14-001884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпідня білизна, код ДК 021:2015 18310000-5 спідня білизна
Очікувана вартість99 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-005542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруси, майки, колготки ( код за ЄЗС ДК 021:2015:18310000-5 Спідня білизна)
Очікувана вартість96 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro