Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18313000-6»
-
ID: UA-2026-09-02-003164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки напіввовняні жіночі, колготи жіночі бавовняні, майка жіноча натільна подовжена, піжама нічна жіноча утеплена, труси жіночі, панталони жіночі, халат велюровий)
Ім'я:Анастасія ЛямченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380991250371 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189239Очікувана вартість411 165,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки напіввовняні жіночі, колготи жіночі бавовняні, майка жіноча натільна подовжена, піжама нічна жіноча утеплена, труси жіночі, панталони жіночі, халат велюровий)
Ім'я:Анастасія ЛямченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380991250371 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189239Оголошено12 серп. 17:09
Прийом пропозицій12 серп. 17:09 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість417 900,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-011406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТруси чоловічі, труси та топ жіночі
Ім'я:Юсина Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975906553 Веб сайт: ЄДРПОУ:08803715Оголошено8 лип. 18:20
Прийом пропозицій14 лип. 20:00 – 17 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість307 356,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-005608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизна (сорочка нічна жіноча трикотажна 48 р., 50 р., 52 р., 54 р., 56 р., 66 р., сорочка нічна жіноча тепла 48 р., 50 р., 52 р., 54 р., 56 р., 66 р., халат велюровий 48 р., 50 р., 52 р., 54 р., 56 р., 66 р., халат трикотажний 48 р., 50 р., 52 р., 54 р., 56 р., 66
р., труси жіночі 48 р., 50 р., 52 р., 54 р., 56 р., 66 р., труси чоловічі 52 р., 54 р., гамаші жіночі на хутрі 48 р., 50 р., 52 р., 54 р., 56 р., 66 р., панчохи жіночі 25-27 р, шкарпетки жіночі махрові 39 р., шкарпетки чоловічі махрові 41 р., підштаники чоловічі 52 р., 54 р.) Очікувана вартість33 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-012629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТруси чоловічі, труси та топ жіночі
Ім'я:Юсина Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975906553 Веб сайт: ЄДРПОУ:08803715Оголошено24 черв. 17:02
Прийом пропозицій30 черв. 18:00 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість307 356,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-010275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015:18310000-5 – Спідня білизна (Труси чоловічі, труси жіночі, майки чоловічі, майки жіночі, білизна чоловіча, піжами чоловічі, піжами жіночі, рейтузи жіночі, колготи жіночі, халати жіночі велюрові, шкарпетки)
Ім'я:Бучковський Андрій РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380979291232 Факс:+380323865747ЄДРПОУ:03188949Оголошено23 черв. 15:20
Прийом пропозицій23 черв. 15:20 – 1 лип. 09:30Очікувана вартість198 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-013855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТруси чоловічі, труси та топ жіночі
Ім'я:Юсина Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975906553 Веб сайт: ЄДРПОУ:08803715Оголошено10 черв. 19:08
Прийом пропозицій16 черв. 20:00 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість307 356,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-02-003448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 18310000-5 Спідня білизна(труси жіночі, колготи, шкарпетки, халати, нічні сорочки)
Очікувана вартість99 455,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-007676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпідня білизна (спідня білизна, піжами, шкарпетки, халати)
Оголошено1 черв. 14:39
Прийом пропозицій1 черв. 14:39 – 10 черв. 09:30Очікувана вартість344 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-31-000070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпідня білизна
Очікувана вартість99 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-009043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015:18310000-5 – Спідня білизна (Труси чоловічі, труси жіночі, майки чоловічі, майки жіночі, білизна чоловіча, піжами чоловічі, піжами жіночі, рейтузи жіночі, колготи жіночі, халати жіночі велюрові, шкарпетки)
Ім'я:Бучковський Андрій РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380979291232 Факс:+380323865747ЄДРПОУ:03188949Оголошено28 трав. 15:15
Прийом пропозицій28 трав. 15:15 – 8 черв. 09:30Очікувана вартість309 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-20-006813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруси, шкарпетки
Очікувана вартість10 172,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-013846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруси жіночі (плавки), труси жіночі (панталони), сорочка нічна, майка жіноча (код за ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) 18310000-5 Спідня білизна)
Очікувана вартість53 625,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-008795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 18310000-5 Спідня білизна
Оголошено28 квіт. 14:19
Прийом пропозицій28 квіт. 14:19 – 6 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість263 720,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-22-006663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБілизна, гетри
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-006447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХалат махровий; Халат байковий; Халат літній; Нічна сорочка; Труси жіночі; Панталони літні; Панталони утеплені
Очікувана вартість90 810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-14-001884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпідня білизна, код ДК 021:2015 18310000-5 спідня білизна
Очікувана вартість99 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-005542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруси, майки, колготки ( код за ЄЗС ДК 021:2015:18310000-5 Спідня білизна)
Очікувана вартість96 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-10-002236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 18310000-5 Спідня білизна ( труси (чоловічі), плавки (жіночі), сорочка нічна (жіноча), шкарпетки літні (жіночі), шкарпетки теплі (жіночі) )
Очікувана вартість19 542,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-09-000316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруси, панталони, Майки (подовжені)
Ім'я:Філімоненко Юрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380988390768 ЄДРПОУ:03189860Очікувана вартість49 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro