Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18311000-2»
-
ID: UA-2026-04-10-002236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 18310000-5 Спідня білизна ( труси (чоловічі), плавки (жіночі), сорочка нічна (жіноча), шкарпетки літні (жіночі), шкарпетки теплі (жіночі) )
Очікувана вартість19 542,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-02-000562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишорти і футболки компресійні під основну та запасну форми
Очікувана вартість22 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-21-006218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 18310000-5 Спідня білизна (сорочка нічна (жіноча), плавки (жіночі), шкарпетки (бавовняні), труси (чоловічі), шкарпетки (махрові))
Очікувана вартість10 380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-21-005585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015:18310000-5 Спідня білизна (Труси чоловічі, майки чоловічі, білизна чоловіча, піжами чоловічі, шкарпетки, труси жіночі, рейтузи, халати жіночі велюрові)
Ім'я:Бучковський Андрій РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380979291232 Факс:+380323865747ЄДРПОУ:03188949Оголошено21 лют. 2025 13:57
Прийом пропозицій21 лют. 2025 13:57 – 1 бер. 2025 10:00Очікувана вартість180 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-02-04-006023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБілизна натільна бавовняна, ДК 021:2015 18310000-5 Спідня білизна
Ім'я:Назаренко Юлія ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено4 лют. 2025 11:44
Прийом пропозицій4 лют. 2025 11:44 – 15 лют. 2025 10:00Очікувана вартість136 032,40 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-10-11-009418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикомбінація (тріко-сітка)
Очікувана вартість14 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-21-011530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермобілизна чол. М чорний ND950 POLARFLIS-STRETCH 4D MaxxPro AW2223
Ім'я:Владовський Дмитро ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:14321481Очікувана вартість1 599,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-09-26-000580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпідня білизна
Очікувана вартість2 842,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-11-11-006479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРезинка для білизни, ДК 021:2015 (CPV) : 18310000-5 Спідня білизна
Очікувана вартість594,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-06-07-002204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимайка чоловіча, труси жіночі, шкарпетки чоловічі, шкарпетки жіночі, сорочка (майка) жіноча, халат жіночій
Очікувана вартість53 590,72 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-12-30-000182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Ім'я:0000000000000000000000E-mail: 000000000000000000 Телефон: 00000000000000000000000000 Веб сайт:0000000000000000000000ЄДРПОУ:00000000Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2018-02-22-002473-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Оголошено22 лют. 2018 18:36
Прийом пропозицій22 лют. 2018 18:36 – 10 бер. 2018 17:00Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2016-09-06-000729-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБілизна спідня
Оголошено6 вер. 2016 14:06
Прийом пропозицій9 вер. 2016 14:00 – 13 вер. 2016 14:00Очікувана вартість12 108,00 грн
з ПДВЗавершена