Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18310000-5»

  • ID: UA-2026-09-01-011484-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Білизна для холодної погоди (сорочка та кальсони зимові)

    Ім'я:
    Світлана Палій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380988236097 ЄДРПОУ:
    08803709
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 19:08

    Прийом пропозицій
    5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 020 000,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    2 дн. 12 г. 7 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-011464-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Білизна натільна (сорочка та кальсони демісезонні)

    Ім'я:
    Світлана Палій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380988236097 ЄДРПОУ:
    08803709
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 19:00

    Прийом пропозицій
    5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 476 510,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    2 дн. 12 г. 7 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-30-000487-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спідня білизна

    Ім'я:
    Віктор Губін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678877875 ЄДРПОУ:
    03562537
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 серп. 17:32

    Прийом пропозицій
    30 серп. 17:32 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    301 505,83 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 12 г. 7 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-010263-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Труси жіночі, труси чоловічі, майка чоловіча

    Ім'я:
    Мерещенко Наталя Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0630317784 Веб сайт:
    https://kpn.internat.org.ua
    ЄДРПОУ:
    03190320
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:33

    Прийом пропозицій
    26 серп. 15:33 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    95 416,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 г. 7 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-008721-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Термобілизна (2 лоти)

    Ім'я:
    Вячеслав Жук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442547937, +380442547963 Веб сайт:
    https://www.npu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40108578
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 16:16

    Прийом пропозицій
    26 серп. 16:16 – 18 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    6 389 922,55 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    16 дн. 6 г. 7 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-006606-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Одяг

    Ім'я:
    Ольга Бібла
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962510824 ЄДРПОУ:
    03188300
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 13:19

    Прийом пропозицій
    26 серп. 13:19 – 3 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    277 967,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    22 г. 7 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-003164-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    18310000-5 Спідня білизна (Шкарпетки бавовняні жіночі, шкарпетки напіввовняні жіночі, колготи жіночі бавовняні, майка жіноча натільна подовжена, піжама нічна жіноча утеплена, труси жіночі, панталони жіночі, халат велюровий)

    Ім'я:
    Анастасія Лямченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380991250371 Веб сайт:
    https://kpnbi.com/
    ЄДРПОУ:
    03189239
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    411 165,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-001937-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання білизни для підопічних (нічні сорочки жіночі бавовняні з коротким рукавом р.46-54) ДК 021:2015:18318000-1

    Ім'я:
    Фаїна Козаченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505240166 Веб сайт:
    http://zakupki.prom.ua
    ЄДРПОУ:
    03189147
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 320,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-001637-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання білизни для підопічних (нічні сорочки жіночі Кокетка супербатал великого розміру з коротким рукавом р.60-70, нічні сорочки жіночі Кокетка батал з коротким рукавом р.56-58) ДК 021:2015:18318000-1

    Ім'я:
    Фаїна Козаченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505240166 Веб сайт:
    http://zakupki.prom.ua
    ЄДРПОУ:
    03189147
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 840,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008635-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спідня білизна

    Ім'я:
    Олена Тарновецька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443344770, +380443344770, +380372547650 Веб сайт:
    https://onco.cv.ua
    ЄДРПОУ:
    43343870
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    35 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-000010-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спідня білизна

    Ім'я:
    Безкоровайна Любов Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380486621251 Факс:
    +380486621251
    ЄДРПОУ:
    22495775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 480,00 грн

    без ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-08-31-006825-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шкарпетки в рамках участі національної збірної команди України в ІV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року в м. Дакар

    Ім'я:
    Петро Татієнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509285732 ЄДРПОУ:
    00013238
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 994,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-006674-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шкарпетки

    Ім'я:
    Ольга Озінь
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362620349 Веб сайт:
    https://dramteatr.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    02225697
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    274,14 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-009245-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Білизна (натільна) демісезонна, білизна (натільна) демісезонна (тип 2), білизна для холодної погоди (сорочка зимова та кальсони зимові) та білизна для холодної погоди (сорочка зимова та кальсони зимові, тип 2)

    Ім'я:
    Бернацький Віталій Борисович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380440000000 ЄДРПОУ:
    33240845
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    293 400,00 грн

    з ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-08-28-000046-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спідня білизна (шкарпетки, труси).

    Ім'я:
    Світлана Семекрас
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432465500 Веб сайт:
    http://vinnitcainternat.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    02770067
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    94 320,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-012729-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гетри футбольні

    Ім'я:
    Балажинець Рудольф
    E-mail: [email protected] Телефон: 380667195117 ЄДРПОУ:
    45979098
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    79 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-011892-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання товару (шкарпетки)

    Ім'я:
    Галина Дребот
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977866009 ЄДРПОУ:
    40308702
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 140,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-011441-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 (CPV) : 18317000-4 Шкарпетки (шкарпетки з нанесеним зображенням)

    Ім'я:
    Слободян Ярослав
    E-mail: [email protected] Телефон: 380342551842 ЄДРПОУ:
    43942459
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    79 430,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-008069-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    халат

    Ім'я:
    Андрій Корнієнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322354102 ЄДРПОУ:
    02224614
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 690,10 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-005849-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    шкарпетки

    Ім'я:
    Тетяна Панькевич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971828489 Веб сайт:
    http://vk-114.com.ua
    ЄДРПОУ:
    08733082
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro