Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18300000-2»
-
ID: UA-2026-09-01-011484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБілизна для холодної погоди (сорочка та кальсони зимові)
Оголошено1 вер. 19:08
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБілизна натільна (сорочка та кальсони демісезонні)
Оголошено1 вер. 19:00
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: - 18320000-8 Бюстгальтери, корсети, підв’язки та подібні вироби (Бюстгалтер компресійний післяопераційний після маммопластики)
Ім'я:Едуард ОскольськийE-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт: ЄДРПОУ:02011976Оголошено31 серп. 15:00
Прийом пропозицій31 серп. 15:00 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-001486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями18330000-1 Футболки та сорочки (Футболки)
Оголошено31 серп. 10:16
Прийом пропозицій31 серп. 10:16 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-30-000487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпідня білизна
Оголошено30 серп. 17:32
Прийом пропозицій30 серп. 17:32 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-010263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруси жіночі, труси чоловічі, майка чоловіча
Ім'я:Мерещенко Наталя ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0630317784 Веб сайт: ЄДРПОУ:03190320Оголошено26 серп. 15:33
Прийом пропозицій26 серп. 15:33 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-008721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермобілизна (2 лоти)
Ім'я:Вячеслав ЖукE-mail: [email protected] Телефон: +380442547937, +380442547963 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108578Оголошено26 серп. 16:16
Прийом пропозицій26 серп. 16:16 – 18 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-26-006606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОдяг
Оголошено26 серп. 13:19
Прийом пропозицій26 серп. 13:19 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-20-007724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСорочка трикотажна з короткими рукавами темно-синього кольору, сорочка трикотажна з короткими рукавами кольору хакі (5 лотів)
Ім'я:Вячеслав ЖукE-mail: [email protected] Телефон: +380442547937, +380442547963 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108578Оголошено20 серп. 14:12
Прийом пропозицій20 серп. 14:12 – 10 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-02-014469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермобілизна спортивна (футболка, лосини)
Очікувана вартість44 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпідня білизна
Очікувана вартість41 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболки
Очікувана вартість12 725,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдяг для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування: ( сорочка ) код ДК 021:2015 18330000-1 Футболки та сорочки
Ім'я:Олександр КириченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380936329245 Веб сайт: ЄДРПОУ:41852055Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпідня білизна
Ім'я:Тетяна Яківна КузюмаE-mail: [email protected] Телефон: +380963641802 Веб сайт: ЄДРПОУ:20991955Очікувана вартість1 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдяг для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування: ( блузка/сорочка ) код ДК 021:2015 18330000-1 Футболки та сорочки
Ім'я:Олександр КириченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380936329245 Веб сайт: ЄДРПОУ:41852055Очікувана вартість3 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифутболки з логотипом
Очікувана вартість8 660,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСорочка (код за ЄЗС ДК 021:2015:18330000-1 Футболки та сорочки)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Очікувана вартість42 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСорочка чоловіча вишита
Ім'я:Романій Олена АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380636603252 Факс:+380636603252ЄДРПОУ:44050930Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболка з логотипом ( ДК021-2015: 18330000-1 — Футболки та сорочки)
Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФутболка "Біжу за героя"
Очікувана вартість1 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro